Żegnamy prof. Muzahima Al-Noorachi

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci wieloletniego pracownika Społecznej Akademii Nauk, Prorektora ds. studenckich prof. Muzahima Al-Noorachi.

Środowisko akademickie straciło wyjątkowego wykładowcę, a także wspaniałego człowieka, oddanego pracy i studentom.
Zostanie przez nas zapamiętany jako osoba uśmiechnięta, radosna, pełna optymizmu, pasji i zaangażowania.

Profesor Muzahim Al-Noorachi pełnił funkcje Prorektora ds. studenckich w latach 2003-2019 oraz Dziekana Wydziału Zarządzania w latach 1999-2003.

W imieniu Rektora, Senatu oraz społeczności akademickiej SAN, składamy głębokie wyrazy współczucia Rodzinie, Bliskim oraz Wychowankom i Współpracownikom Pana Profesora.

Uroczystość pogrzebowa Profesora Muzahima Al-Noorachi odbędzie się w piątek 12.02.2021 roku o godzinie 14.30 na cmentarzu Stary Zarzew - ul. Lodowa 78.