Aktualności

Zapraszamy do wolontariatu podczas Impact fintech’18

« wróć

Zapraszamy do wolontariatu podczas Impact fintech’18 – największego w Polsce wydarzenia poświęconego innowacjom w branży finansowej i przyszłości bankowości.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2018 w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. Właściciele dużych firm, innowacyjne start-upy, naukowcy i przedstawiciele administracji publicznej będą dyskutować m.in. innowacjach technologicznych w sektorze finansowym, rozwoju sztucznej inteligencji i biometerii czy przyszłości rozwiązań opartych o blockchain.

Fundacja Impact działa na rzecz wsparcia ekosystemu innowacji, podejmując szeroki zakres działań od analityki sektorowej innowacyjnych trendów, poprzez budowanie sieci współpracy międzysektorowej biznes – nauka – administracja publiczna oraz animowanie tych relacji, po organizację kongresów technologicznych. Misją organizacji jest inspirowanie oraz stymulowanie rozwoju nowoczesnej gospodarki oraz akceleracja procesów innowacyjnych.

Impact fintech’18 to trzecia edycja, organizowanego przez Fundację Impact międzynarodowego kongresu poświęconego przyszłości branży finansowej i ubezpieczeń.  W czasie dwóch dni wydarzenia na 3 scenach światowi eksperci będą dyskutować o przyszłości sektora finansów w kontekście rozwoju sztucznej inteligencji, technologii biometrycznych czy rozwiązań opartych o technologię blockchain.

W ramach programu wolontariatu Impact fintech’18 młodzi ludzie mogą zdobyć doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku przy wyjątkowym na skalę kraju przedsięwzięciu, które to doświadczenia będa stanowiły mocną podstawę w budowaniu pozycji na rynku pracy i realizacji własnych przedsięwzięć. Wolontariusze będą wspierali pracę zespołu organizacyjnego w zakresie komunikacji z uczestnikami, koordynacji przebiegu poszczególnych wystąpień, czy zarządzania ruchem uczestników na widowni, jednocześnie mogąc wysłuchać najbardziej interesujących ich wystąpień. Każdy członek zespołu wolontariuszy otrzyma certyfikat poświadczający o jego zaangażowaniu w organizację wydarzenia.

Program wolontariatu obejmuje:

  • Dwa dni (28 i 29.11) wspierania organizacyjnego międzynarodowego wydarzenia, w którym udział weźmie ponad 2000 uczestników;
  • Możliwość wysłuchania wystąpień, które najbardziej interesują wolontariuszy;
  • Certyfikat potwierdzający wkład w organizację wydarzenia;
  • Szkolenie dla wolontariuszy dzień przed wydarzeniem-27.11
  • Zwrot kosztów dojazdu;
  • Wyżywienie podczas trwania wydarzenia;
  • Nocleg dla osób spoza Łodzi.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego:
http://bit.ly/wolontariat_fintech18

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Bartłomiejem Gieszczykiem (email: bartlomiej.gieszczyk@impactcee.com; tel.: +48 666 213 800)

Źródło: Informacje Organizatora