Wyniki matur 2021 - jak poszło tegorocznym maturzystom?

W poniedziałek 5 lipca, Centralna Komisja Egzaminacyjna, podała do wiadomości wyniki egzaminów maturalnych zdawanych przez tegorocznych abiturientów szkół średnich w maju br. Maturzyści, którzy nie zdali jednego obowiązkowego przedmiotu, mają prawo do poprawki egzaminu w wakacje. Ci, którzy polegli z więcej niż jednego egzaminu, mogą je poprawiać dopiero podczas przyszłorocznych matur 2022. W tym roku, prawie już tradycyjnie, najwięcej osób nie zdało matury z "królowej nauk", czyli matematyki.

Niezdana matura i co dalej?

Negatywny wynik na świadectwie maturalnym nie musi oznaczać braku możliwości podjęcia studiów i przymusowej przerwy w nauce. Maturzystom, którym nie powiodło się w trakcie majowych egzaminów z pomocą przychodzi Społeczna Akademia Nauk - największa niepubliczna uczelnia w Polsce, sklasyfikowana na 1. miejscu Rankingu Perspektywy 2021 w województwie łódzkim.

SAN, jak co roku, zaprasza na kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonego nauczyciela matematyki oraz egzaminatora OKE, Andrzeja Kofmana i realizowane w wymiarze 20 godzin lekcyjnych.

Bezpłatny kurs maturalny z matematyki - egzamin poprawkowy

Bezpłatna powtórka maturalna z matematyki organizowana przez SAN będzie odbywała się w formie intensywnego, 2-tygodniowego kursu w terminie 9-20 sierpnia 2021 roku.

Zajęcia zostały zaplanowane w formie stacjonarnej* w budynku dydaktycznym Społecznej Akademii Nauk przy ul. Kilińskiego 98 w Łodzi. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju w wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 80-ciu uczniów szkół średnich, którzy nie zdali egzaminu dojrzałości z matematyki.

Zapraszamy wszystkich maturzystów chcących uzupełnić swoją wiedzę z matematyki przed zbliżającym się poprawkowym egzaminem dojrzałości. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie zapraszamy do wypełnienia formularza zapisu poniżej strony.

* w przypadku pojawienia się nowych obostrzeń w kraju, Uczelnia zobowiązuje się do przygotowania kursu maturalnego z matematyki w formie on-line z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Matura poprawkowa - terminy

Absolwenci szkół średnich, którzy nie zdali jednego obowiązkowego egzaminu maturalnego mają prawo podejść do egzaminu poprawkowego. Zgodnie z ogłoszonym przez CKE harmonogramem matur 2021, matura poprawkowa odbędzie się we wtorek 23 sierpnia.

Wszystkie komunikaty oraz terminy dotyczące matury 2021 znajdziecie na oficjalnej stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
Bezpłatny kurs maturalny z matematyki | egzamin poprawkowy - inf. organizacyjne

Czas zapisu: 5 lipca - 4 sierpnia 2021

Czas trwania kursu: 9-20 sierpnia 2021 (z wyłączeniem weekendu)

Godzina kursu: 10.00

Forma kursu: stacjonarna (w przypadku pojawienia się nowych obostrzeń w kraju, Uczelnia zobowiązuje się do przygotowania kursu maturalnego z matematyki w formie on-line z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość)

Miejsce odbywania się kursu: Aula A-3, ul. Kilińskiego 98, 90-113 Łódź

Ilość uczestników: max. 80 osób

Zapisy: https://event.san.edu.pl/

Masz pytania? Napisz do nas!

Dział Rekrutacji

Sienkiewicza 9, 90-113 Łódź