X jubileuszowa edycja programu stypendialnego Młodzi w Łodzi

1 października 2017 r. rozpoczęła się rekrutacja do dziesiątej jubileuszowej edycji programów stypendialnych Młodzi w Łodzi oraz wspierająca nabór, akcja promocyjno-informacyjna.

W dziewięciu dotychczasowych edycjach programu stypendialnego łódzkie Uczelnie oraz Pracodawcy ufundowali łącznie 200 stypendiów dla najlepszych studentów łódzkich uczelni.

W roku akademickim 2017/2018 swój udział w inicjatywie stypendialnej zadeklarowały 4  uczelnie wyższe w tym Społeczna Akademia Nauk – jako jedyna niepubliczna uczelnia, 20 firm i instytucji z Łodzi i regionu.

Społeczna Akademia Nauk wsparła Program Stypendialny Młodzi w Łodzi finansując semestralny kurs języka japońskiego dla grupy 15 osób.

Rekrutacja do programów stypendialnych będzie trwała do 27 października 2017 r. Regulaminy programów stypendialnych oraz formularze wniosków stypendialnych można znaleźć na stronie Młodzi w Łodzi korzystając z WYSZUKIWARKI STYPENDIÓW.