Wykłady Eksperckie dla studentów SAN

Wykłady eksperckie to formuła spotkań organizowanych z myślą o studentach, podczas których specjaliści z firm obecnych w klastrze prezentują nowe rozwiązania i technologie. Wykłady eksperckie dają studentom możliwość bliższego zapoznania się z aktualnymi trendami w najczęściej wykorzystywanych przez informatyków technologiach, ale także okazję do bliższego poznania profili przyszłych pracodawców, nie tylko podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wykłady organizowane są jako odcinki kolejnych sezonów. Łączna frekwencja podczas pierwszych trzech sezonów wykładów przekroczyła 1000 osób. Klaster co roku organizuje kolejne sezony wykładów i warsztatów eksperckich.

Warsztaty rozpoczynać się będą o godz. 15:00 i potrwają około 90 minut. Odbędą się całkowicie w formule online na platformie Clickmeeting (analogicznie do zeszłorocznego ŁDI). Planowany limit uczestników to 25 osób na warsztat (w przypadku większego zainteresowania będzie możliwość wpuszczenia większej ilości osób do pokoju warsztatowego). Grupę docelową stanowić będą studenci PŁ, SAN i UŁ.

Terminy:

• 9 marca
  • 13 kwietnia
  • 11 maja
  • 8 czerwca
Wszyscy uczestnicy warsztatu oraz prelegenci otrzymają certyfikat uczestnictwa. Dodatkowo Klaster nagrodzi najbardziej aktywnych w trakcie warsztatów nagrodami od klastra.

Zgłoszenia należy przesyłać przez przez formularz dostępny poniżej, do dnia 12 lutego.