Warsztaty projektowania opakowań dla studentów Społecznej Akademii Nauk w Łodzi na kierunku Grafika

Zapraszamy na drugą edycję warsztatów projektowania grafiki konstrukcji opakowań, która odbędzie się 10 lutego 2019 r. w godzinach 10:30 -14:00.

Dzięki współpracy z organizatorami konkursu ART OF PACKAGING, Studenci Społecznej Akademii Nauk otrzymali od firm Stora Enso i Bobst (partnerów  ART OF PACKAGING) materiały, które zostaną wykorzystane w czasie zajęć.

Firmy Stora Enso i Bobst liczą na kreatywność i innowacyjność w tworzeniu zadań postawionych młodym projektantom.

Organizatorzy proszą uczestników o zaopatrzenie się i przyniesienie narzędzi typu: linijka, nożyk, nożyczki, taśma klejąca lub klej.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: jgolanek@san.edu.pl