Warsztaty projektowania opakowań dla Studentów Grafiki SAN

Zajęcia dla Studentów Społecznej Akademii Nauk odbędą się 28 stycznia 2018 roku w godzinach 11:30–15:30 i będą obejmować zarówno projektowanie konstrukcji, jak i grafiki opakowania.

Dzięki współpracy z organizatorami konkursu ART OF PACKAGING Studenci Społecznej Akademii Nauk otrzymali materiały od firm Stora Enso i Bobst, które zostaną wykorzystane w czasie zajęć. Firmy Stora Enso i Bobst liczą na kreatywność i innowacyjność w tworzeniu zadań postawionych młodym projektantom. Wszelkie informacje odnośnie terminu, sposobu wykonania i dostarczenia prac na konkurs zostaną przedstawione podczas prezentacji założeń przez prowadzących warsztaty projektowania opakowań. Uczestnicy otrzymają dokładne wytyczne co do zajęć.

Organizatorzy proszą uczestników o zaopatrzenie się i przyniesienie narzędzi typu: linijka, nożyk, nożyczki, taśma klejąca lub klej.