VII Otwarte Mistrzostwa Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w Bowling (Kręgle)

Społeczna Akademia Nauk zaprasza do udziału w VII Otwartych Mistrzostwach Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w Bowling (Kręgle).

W VI edycji Mistrzostw w ubiegłym roku udział wzięło 78 drużyn z łódzkich szkół ponadgimnazjalnych (ponad 500 uczestników). Liczymy, że kolejna edycja będzie cieszyła się podobnym, lub jeszcze większym zainteresowaniem. Bowling to sport, który integruje młodzież, pozwala się rozwijać oraz wzbudza dużo emocji. Kręgle uczą gry drużynowej i odpowiedzialności za siebie i zespół, dlatego są dużym wyzwaniem dla łódzkiej młodzieży.

W Mistrzostwach mogą wziąć udział 6-osobowe drużyny, maksymalnie 6 z jednej szkoły.
Eliminacje szkół odbędą się w dniach 28 i 29 marca 2019 r.

Drużyny powalczą o atrakcyjne nagrody ufundowane przez Kręgielnię "Grakula" oraz Społeczną Akademię Nauk w Łodzi.

Zapraszamy do zgłaszania drużyn szkolnych poprzez kartę zgłoszeniową.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: bowling@san.edu.pl do 24 marca 2019 r. (włącznie).

Regulamin i zgłoszenia

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem VII Otwartych Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w Bowling (Kręgle).

Każda z drużyn jest zobowiązana do wypełnienia Karty zgłoszenia i odesłania jej na adres mailowy: bowling@san.edu.pl

Harmonogram oraz miejsce rozgrywek

Mecze eliminacyjne odbywać się będą w Kręgielni Grakula w Manufakturze w dniach 28-29 marca 2019 roku.
Podział na drużyny zostanie opublikowany 25 marca.