VI Otwarte Mistrzostwa Łodzi Szkół Ponagimnazjalnych w Bowling (Kręgle)

Społeczna Akademia Nauk zaprasza do udziału w VI Otwartych Mistrzostwach Łodzi Szkół Ponagimnazjalnych w Bowling (Kręgle).

W V edycji Mistrzostw w ubiegłym roku udział wzięło 75 drużyn z łódzkich szkół ponadgimnazjalnych (około 450 uczestników). Liczymy, że kolejna edycja będzie cieszyła się podobnym, lub jeszcze większym zainteresowaniem. Bowling to sport, który integruje młodzież, pozwala się rozwijać oraz wzbudza dużo emocji. Kręgle uczą gry drużynowej i odpowiedzialności za siebie i zespół, dlatego są dużym wyzwaniem dla łódzkiej młodzieży.

W Mistrzostwach mogą wziąć udział 6-osobowe drużyny, maksymalnie 6 z jednej szkoły.
Eliminacje szkół odbędą się w dniach 22 i 23 marca 2018 r.

Drużyny powalczą o atrakcyjne nagrody ufundowane przez Kręgielnię "Grakula" oraz Społeczną Akademię Nauk w Łodzi.

Zapraszamy do zgłaszania drużyn szkolnych poprzez kartę zgłoszeniową.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: bowling@san.edu.pl do 14 marca 19 marca 2018 r., godz. 16:00.

Regulamin i karta zgłoszenia
Harmonogram eliminacji: 22-23 marca

Informujemy, że do turnieju zgłosiło się 78 drużyn z 20 łódzkich szkół ponadgimnazjalnych. Mecze eliminacyjne odbywać się będą w Kręgielni Grakula w Manufakturze wg poniższego harmonogramu w dniach 22-23 marca 2018 roku.