Tła do MS Teams

Jeżeli znudziły Ci się defaultowe tapety w MS Teams, masz okazję skorzystać ze spersonalizowanych teł przygotowanych specjalnie dla studentów i wykładowców Społecznej Akademii Nauk.

Bierzesz udział w spotkaniach, zajęciach lub sesji egzaminacyjnej na Teamsie?

Narzędzie Microsoft Office to najczęściej używany produkt do wideokonferencji online wykorzystywany przez uczelnie, szkoły i firmy. Pokaż się od profesjonalnej strony i skorzystaj z pokoi do MS Teams przygotowanych przez SAN.

Do swojej dyspozycji masz ponad 15 tapet, dzięki którymi możesz uatrakcyjnić swoją rozmowę online.

przykładowe tła do MS Teams

Jak ustawić tło w MS Teams?

Ustawienie tła w MS Teams jest bardzo proste i zajmie Ci kilka sekund. Postępuj zgodnie z wymienionymi punktami:

1. Po rozpoczęciu spotkania kliknij na Więcej działań ...  i wybierz Zastosuj efekty tła
  2. Wybierz pozycję dodaj nowy i wgraj tło w formacie JPG lub PNG z dysku komputera
  3. Wybierz Podgląd, aby zobaczyć, jak wybrane przez Ciebie tło będzie wyglądać przed jego opublikowaniem, a następnie wybierz pozycję Zastosuj.
  4. Ciesz się swoim nowym tłem w MS Teams.

Pamiętaj, tła możesz ustawiać przy włączonej kamerze internetowej na swoim urządzeniu.

Z tej funkcji wyłączeni są użytkownicy systemu operacyjnego Linux.

Pobierz tła do MS Teams i ciesz się profesjonalnym wyglądem

Społeczna Akademia Nauk specjalnie dla swojej społeczności akademickiej przygotowała tła do MS Teams. Zachęcamy wszystkich do korzystania z profesjonalnych tapet do rozmów online. Pobierz graficzne pokoje do wideokonferencji online pod linkiem na dole strony. Pliki dostępne są w formacie zip oraz rar. Po pobraniu należy rozpakować pobrane materiały.