Studencki hymn - Gaudeamus Igitur po raz dwunasty zbarzmiał w historii Polskiej Akademii Otwartej

Studencki hymn - Gaudeamus Igitur zabrzmiał po raz dwunasty w historii Polskiej Akademii Otwartej. 13 października 2018 roku w murach uczelni odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego – 2018/2019. Inauguracja to wyjątkowy dzień dla wszystkich studentów, zwłaszcza tych co dopiero zaczynają edukację na studiach wyższych. Podczas uroczystości odbywa się immatrykulacja, czyli akt przyjęcia w poczet studentów uczelni.

Nowi studenci Polskiej Akademii Otwartej w ubiegłą sobotę złożyli ślubowanie i tym samym zostali przyjęci do grona studentów SAN. Wykład inauguracyjny dot. problemów makroekonomicznych wygłosiła prof. dr hab. Halina Sobocka-Szczapa, specjalista w dziedzinie.

Podczas uroczystości Dziekan Wydziału Zarządzania – dr Katarzyna Kolasińska-Morawska zagłębiła studentów w historię uczelni i oficjalnie otworzyła rok akademicki.

Po uroczystości odbyło się szkolenie z obsługi platformy edukacyjnej PAO, prowadzone przez dr inż. Pawła Morawskiego, wykładowcę Katedry Gospodarki Elektronicznej i jednocześnie Pełnomocnika Dziekana ds. e-learningu.

Wszystkim studentom PAO życzymy sukcesów.