Studenci Logistyki SAN zwycięzcami konkursu GS1 Polska

W dniach 23-24 maja 2018 w Poznaniu odbył się Kongres Logistyczny – CYFROWE ŁAŃCUCHY DOSTAW. Kongres Logistyczny w Poznaniu odbywa się co dwa lata i jest najważniejszym tego typu wydarzeniem w Polsce i jednym z najważniejszych w Europie. W wydarzeniu brały udział osobowości zarówno z praktyki gospodarczej, jak i świata nauki z Polski i zagranicy.

Intensywne dwa dni przepełnione były dyskusjami na tematy związane z najnowszymi trendami oraz wyzwaniami w logistyce. Tradycyjnie w Kongresie uczestniczyli członkowie Koła Logistyki SAN z Łodzi pod opieką dr inż. Marty Brzozowskiej i dr inż. Pawła Morawskiego. Studenci SAN z zaciekawieniem przysłuchiwali się sesjom tematycznym z zakresu, m.in. transportu, magazynowania, usług logistycznych, logistyki miejskiej oraz rozwiązań IT.

Podczas Kongresu organizacja GS1 organizowała konkurs logistyczny, w którym nagrodą główną był lot balonem. Zaszczytne I miejsce zdobyła studentka profilu logistycznego kierunku Zarządzanie II-go stopnia w SAN - Pani Aneta. Na drugim miejscu znalazła się Pani Ola – studentka Logistyki I-go stopnia w SAN. Nasze studentki nie miały sobie równych i zdeklasowały konkurencję wykazując się wiedzą i umiejętnościami z zakresu wykorzystania nowych technologii i standardowych oznaczeń w Logistyce. Obu Paniom serdecznie gratulujemy!