Spotkanie z Grafiką Projektową i Multimediami

Zapraszamy na kolejne Spotkania z kierunkiem Grafika Projektowa i Multimedia. To trzecie w tym roku, a zarazem nietypowe spotkanie z kandydatami na tym kierunku. Do tej pory zawsze gościliśmy Was w siedzibie Uczelni, gdzie mogliście zobaczyć nasze pracownie oraz podziwiać prace swoich starszych kolegów, będących studentami SAN. Dzisiaj widzimy się i słyszymy online.

Uczestnicy Spotkania z Grafiką będą brali aktywny udział w spotkaniu z wykładowcami Grafiki Projektowej i Multimediów. Uzyskają informację o profilu kształcenia, przedmiotach i zadaniach praktycznych na tym kierunku. Porozmawiamy o zagadnieniach programowych z projektowania identyfikacji graficznej, opakowań, kampanii reklamowych, zasad tworzenia filmów animowanych, stron internetowych, działań multimedialnych, czy wiedzy na temat typografii. Zaprezentujemy też prace naszych studentów, prace, które często nagradzane są na zewnętrznych konkursach ogólnopolskich.

Poza tym uczestniczący w spotkaniu online, będą mieć możliwość przeprowadzenia rozmowy i zadawania pytań dotyczących wybranej specjalności na kierunku Grafiki Projektowej i Multimediów.

Spotkania odbędą się online w dniu 16.09 o godz. 11:00 na kanale na Microsoft Teams.*

Każdy uczestnik spotkania otrzyma link aktywacyjny z dostępami do eventu na Teamsach.

Harmonogram spotkania

• 16.09.2020 r. godz. 11.00 prezentacja pracowni Grafiki Projektowej

Spotkanie dla Was poprowadzą wykładowcy z pracowni Grafiki Projektowej i Multimediów

• dr Jarosław Golanek

!!UWAGA!! Podczas Spotkania z Grafiką obowiązuje promocja 0 zł wpisowego:

• osoby uczestniczące w Spotkaniu z Grafiką realizowanym na terenie uczelni lub w formie on-line zwolnione są z opłaty wpisowej przy zapisie na studia I i II stopnia lub studia jednolite magisterskie w roku akademickim 2020/2021.
  • warunkiem zwolnienia z opłaty wpisowej jest wypełnienie formularza kontaktowego podczas wizyty stacjonarnej lub zapis na spotkanie on-line na stronie www.event.san.edu.pl
  • promocja trwa przez cały okres rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 i obejmuje wszystkie Dni Otwarte i pozostałe wydarzenia ogłoszone na stronie SAN, przy których zapisano informację o obowiązywaniu promocji.