Społeczna Akademia Nauk wyróżniona przez organizatorów PZLA Mistrzostw Polski U-16

Na nowym stadionie lekkoatletycznym Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie odbyły się PZLA Mistrzostwa Polski U-16 – Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego, w których o medale rywalizowali lekkoatleci do 16 roku życia.

W sumie podczas dwóch dni mistrzostw rozdano 30 kompletów medali i znacznie więcej dyplomów, bowiem zgodnie z tradycją najmłodszej kategorii wiekowej, dla której rozgrywane są mistrzostwa Polski, dyplomami nagradzano najlepszą ósemkę każdej konkurencji.

Partnerem wspierającym wydarzenie była Społeczna Akademia Nauk, która od lat aktywnie wspomaga wszelkie inicjatywy sportowe promujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży, za co została uhonorowana przez organizatorów symbolicznym medalem oraz specjalnymi podziękowaniami, które z rąk Dyrektora Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie Pana Mirosława Mielusa, w imieniu Władz Uczelni, odebrał Pan Mirosław Olszewski – Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno–gospodarczym SAN.