Ścieżki kariery - spotkania studentów. Agnieszka Pałka - CEO GetDressed

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego wywiadu z cyklu: Ścieżki kariery - spotkania studenckie, który poprowadził Piotr Maciejewski - student na kierunku Zarządzanie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Spotkanie dotyczyło kariery p. Agnieszki Pałki - finalistki do nagrody Forbes "25 przed 25" oraz rozwoju startupu GetDressed.

Jeśli interesuje Cię założenie startup'u, jesteś młodym przedsiębiorcom i chciałbyś pozyskać dotacje na rozwój swojej działalności, to historia Agnieszki z pewnością okaże się dla Ciebie inspirująca.

Podczas rozmowy zostały poruszone następujące tematy:

• Poszukiwanie ścieżki zawodowej
  • Prowadzenie własnego startupu, wyrzeczenia i problemy
  • Czy sprzedaż startupu to zawsze właściwa droga?
  • Trudne decyzje CEO
  • Konkurs Forbes "25 under 25", jak wziąć udział?
  • Jak należy się przygotować przed założeniem własnego startupu?

Zapraszamy również na kanał Startupowcy, gdzie poznasz więcej osób związanych ze światem biznesu:

Kanał Startupowcy - Spotify

Aby pozostać na bieżąco z wydarzeniami w Społecznej Akademii Nauk, subskrybuj nasze kanały: YouTube, SpotifySoundcloud