SAN ponownie z Dyplomem Rekomendacyjnym

Społeczna Akademia Nauk po raz kolejny otrzymała Dyplom Rekomendacyjny przyznawany przez pracodawców zrzeszonych w Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl

Miło nam poinformować, iż Społeczna Akademia Nauk po raz kolejny została doceniona przez pracodawców zrzeszonych w Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl i otrzymała od nich wyróżnienie w postaci Dyplomu Rekomendacyjnego na rok 2019.

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl zrzesza wiele cenionych na polskim rynku firm, m.in.  Kompass Polska, Elektrounion Sp. z o.o., Fabryka Okularów Sp. z o.o., Eko – Brand, CEREBRIS Centrum Neurologopedii i Neuroterapii Poznawczej, Blachotrapez Sp. z o.o., Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi, United Minds Sp. z o.o., Sandler Training Polska Sp. z o.o., Petecki Sp. z o.o., KOPERFAM Sp. z o.o., Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp. k., Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług, Fundacja Akcelerator Innowacji.

Współpraca z wyżej wymienionymi niesie za sobą wiele możliwości i korzyści. Wymiana doświadczeń z największymi polskimi przedsiębiorstwami, realizacja badań naukowych, organizacja praktyk i staży dla studentów, konferencji naukowych, warsztatów dydaktycznych czy też tworzenie nowych programów kształcenia na studiach licencjackich, magisterskich i podyplomowych to tylko kilka z nich.