SAN podpisała porozumienie o współpracy z Elfa Pharm

Spółki Elfa Pharm Polska oraz Elfa Pharm sp. z o. o. wchodzą w skład międzynarodowego holdingu ELFA, który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją kosmetyków na rynek polski. Sukces firmy oparty jest na jakości produktów, wytwarzanych w Polsce, w laboratoriach i zakładach produkcyjnych w Krakowie i Chociwiu w województwie łódzkim – nowoczesnej fabryce o standardach farmaceutycznych.

Elfa Pharm Polska zdobyła szerokie uznanie wśród konsumentek nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Obecnie, firma eksportuje swoje produkty do większości krajów zachodniej i środkowo-wschodniej Europy, a także do Stanów Zjednoczonych, Malezji, Tajwanu, czy krajów Zatoki Perskiej.

W porozumieniu zadeklarowano współpracę w zakresie konsultowania programów kształcenia, wdrażania innowacyjnych technologii i kreowania rozwoju przemysłu zaawansowanych technologii, organizowania kursów, szkoleń oraz studiów podyplomowych oraz udział we wspólnych pracach naukowo-badawczych.

Podpisane porozumienie ma ułatwić studentom oraz absolwentom Społecznej Akademii Nauk rozwój zawodowy w branży kosmetycznej oraz wpływać korzystnie na tworzenie innowacyjnych technologii.

Osoby sygnujące porozumienie:

• ze strony Elfa Pharm Sp. z o.o. – Prezes Zarządu Pan Robert Miniak
  • ze strony SAN – Dyrektor Instytutu Nauk o Zdrowiu – Prof. zw. dr hab. Adam Jaworski oraz Pan Mirosław Olszewski – Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno–gospodarczym