Aktualności

Rozpoczęcie naboru wniosków o dofinansowanie do studiów podyplomowych, kursów i szkoleń

« wróć

W dniu 12 września 2018 r. w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. odbył się briefing prasowy inaugurujący nabór wniosków na bony rozwojowe długoterminowe, w ramach których mikro, mali i średni przedsiębiorcy z województwa łódzkiego mogą skorzystać z dotacji do 3000 zł na pracownika na sfinansowanie studiów podyplomowych, kursów i szkoleń. 

Łączna pula środków do wykorzystania to 2,5 mln. zł, bony rozwojowe będą ważne 1 rok. Dofinansowanie obejmuje do 80% kosztów usługi.

W briefingu prasowym wzięli udział: Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień, Prezes Zarządu ŁARR S.A. Przemysław Andrzejak, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego Mariola Grodnicka oraz przedstawiciele łódzkich uczelni.

Społeczną Akademię Nauk reprezentował Pan dr Adam Gogacz – Koordynator Programowy Działu Studiów Podyplomowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych, kursów i szkoleń w Społecznej Akademii Nauk z możliwością dofinansowania: www.podyplomowe.san.edu.pl

Szczegółowe informacje na temat procedury starania się o dofinansowanie do studiów podyplomowych, kursów i szkoleń znajdują się pod poniższym linkiem: http://larr.pl/bony/