Kontynuacja nauki dla obywateli Ukrainy

Kontynuacja nauki dla obywateli Ukrainy/Продовження навчання для громадян України

SAN znalazła się na liście beneficjentów programu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej “Solidarni z Ukrainą”

Społeczna Akademia Nauk znalazła się na liście beneficjentów programu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej „Solidarni z Ukrainą”. Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu ukraińscy studenci zyskają możliwość kontynuowania nauki w SAN ze zwolnieniem ze wszystkich opłat.

Kto może wziąć udział w programie „Solidarni z Ukrainą”?

Program skierowany jest dla Studentów ukraińskich Uczelni, którzy z powodu wojny musieli przerwać swoją naukę. Studenci mają możliwość kontynuowania studiów na kierunkach:

• zarządzanie w języku polskim i angielskim
  • finanse i rachunkowość w języku polskim
  • psychologia w języku polskim
  • logistyka w języku polskim
  • turystyka i rekreacja w języku polskim.

Jak wziąć udział w programie?

Aby rozpocząć naukę w SAN prosimy o uzupełnienie formularza:

lub przesłanie na adres mailowy sandlaukrainy@san.edu.pl wiadomości zawierającej:

• Podstawowe dane osobowe Studenta (imię, nazwisko);
  • Informacje na temat studiów realizowanych na Ukrainie (kierunek studiów, rok/semestr studiów;
  • Jeżeli Student posiada to także skan dokumentów potwierdzających dotychczasową naukę;
  • Informacje dotyczące wybranego kierunku w Społecznej Akademii Nauk (kierunek studiów, wybrany tryb – stacjonarne/niestacjonarne).

Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Co Student otrzymuje w ramach programu?

Poza zwolnieniem ze wszystkich opłat każdy z uczestników dostanie atrakcyjne miesięczne stypendium finansowe - przyznane z programu NAWA "Solidarni z Ukrainą". W ramach programu zostanie powołana również „Strefa Wsparcia Emocjonalnego i Prawnego SAN” oraz zostaną przeprowadzone warsztaty. Ponadto Studenci, którzy zgłoszą się do 30.06.2022 roku mogą skorzystać z oferty bezpłatnych kursów on-line z języka polskiego.

Українська версія! НАТИСНУТИ

Суспільна Академія Наук запрошує Студентів громадян України для продовження навчання в САНі!

Суспільна Академія Наук навчає більш ніж за 25 напрямками. Студенти мають можливість відвідувати заняття в стаціонарному та заочному режимі як польською, так і англійською мовами.

Запрошуємо Вас ознайомитися з навчальною пропозицією:

Чому варто продовжувати навчання саме в САНі?

• відсутність вступного внеску 400 зл.
  • відсутність програмних відмінностей
  • безкоштовний курс польської мови
  • грант приймальної комісії - знижка 250 зл. в першому семестрі навчання
  • основні кампуси знаходяться у Варшаві і Лодзі - всі вони відрізняються відмінним розташуванням і сучасною навчальною базою

Як продовжити навчання, розпочате в Україні?

1. Студенти з України, які зацікавлені в продовженні навчання в Суспільній Академія Наук, просимо заповнити наступну форму.
  2. У формі для САН, будь ласка, розмістіть:
  • ім'я, прізвище та контактну інформацію;
  • назву українського університету, на якому здійснювалося навчання;
  • назва напряму навчання в українському ВНЗ;
  • поточний рік навчання в українському ВНЗ;
  • обраний напрямок в САНі;
  • в якій формі Ви хотіли б продовжити навчання в САНі;
  • в якому кампусі САН Ви хочете продовжити навчання (Лодзь або Варшава).
  1. Після відправки форми на вказану адресу електронної пошти Ви отримаєте повідомлення з докладною інформацією про те, як почати навчання.

При виникненні питань звертайтеся за адресою електронної пошти: sandlaukrainy@san.edu.pl

Zapraszamy Studentów (obywateli Ukrainy) do kontynuowania nauki w SAN!

Społeczna Akademia Nauk kształci na ponad 25 kierunkach. Studenci mają możliwość uczęszczania na zajęcia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym zarówno w języku polskim, jak i angielskim

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dydaktyczną na studiach:

Dlaczego warto kontynuować studia w SAN?

• brak opłaty wpisowej - 400 zł
  • brak różnic programowych
  • darmowy kurs języka polskiego
  • grant rekrutacyjny - zniżka 250 zł w pierwszym semestrze studiów
  • główne kampusy Uczelni znajdują się w Warszawie i Łodzi – wszystkie odznaczają się znakomitą lokalizacją i nowoczesną bazą dydaktyczną

Jak kontynuować studia rozpoczęte w Ukrainie?

1. Studenci z Ukrainy, którzy są zainteresowani przeniesieniem/kontynuacją studiów w Społecznej Akademii Nauk proszeni są o uzupełnienie poniższego formularza.
  2. W formularzu do Uczelni proszę zamieścić:
    • imię i nazwisko oraz dane kontaktowe;
    • nazwę uczelni ukraińskiej, na której były realizowane studia;
    • nazwa kierunku realizowanych studiów na uczelni ukraińskiej;
    • bieżący rok studiów w uczelni ukraińskiej;
    • wybrany kierunek w SAN;
    • w jakim trybie chciałbyś/chciałabyś realizować studia w SAN;
    • w którym ośrodku SAN chcesz kontynuować studia (Łódź czy Warszawa).
  3. Po przesłaniu formularza na wskazany adres mailowy otrzymasz wiadomość ze szczegółowymi informacjami na temat rozpoczęcia studiów.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na adres mailowy: sandlaukrainy@san.edu.pl

Informacja dla studentów i naukowców przybywających z Ukrainy od Ministerstwa Edukacji i Nauki