Poznaj, jak uczymy - bezpłatny warsztat "Tajniki języka biznesu – jak czytać i interpretować sprawozdanie finansowe"

W zmieniającym się świecie aktywność zawodowa nowoczesnego człowieka wymaga coraz większej ilości umiejętności, wiedzy i prezentowania przeróżnych postaw, bez których nie da się nadążyć za rozpędzoną gospodarką. Podobnie rzecz się ma z prowadzeniem firm i zarządzaniem nimi. Nie da się poznać tej sfery bez zasobu początkowego w postaci znajomości podstaw języka biznesu. Dziś nie wystarczy, że  przyjdziesz na studia i kończąc je stwierdzisz, że potrafisz zinterpretować sprawozdanie finansowe. Dziś musisz posiadać tę umiejętność przychodząc na studia, w przeciwnym wypadku inni będą daleko przed tobą.

Otwarty, bezpłatny warsztat z zakresu Zarządzania oraz Finansów i rachunkowości.

Termin: 18.09.2020 16:00-19.45
Warsztat na żywo w TEAMS (online). Przed warsztatami uczestnicy otrzymają link do zespołu.

Warsztat poprowadzi dr Łukasz Prysiński - psycholog, menadżer, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytutu Psychologii Stosowanej Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Doświadczenie zdobył jako dyrektor MBA, dyrektor biura związku pracodawców, prezes fundacji oraz członek rady nadzorczej, trener, mówca i psycholog. Jest adiunktem w Katedrze finansów i rachunkowości Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu analizy finansowej, oceny rentowności projektów inwestycyjnych oraz efektywności funkcjonowania przemysłu.

Aby zapisać się na kurs, należy do dnia 17 września włącznie wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie www.event.san.edu.pl lub na dole strony.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 42 664 66 56/57 lub mailowy: marketing@san.edu.pl