Aktualności

Poznaj, jak uczymy - bezpłatny warsztat "Sprawdź się w biznesie - praktyczna symulacja online"

« wróć

Organizowanie działania i zarządzanie funkcjonowaniem firm to proces skomplikowany i niosący za sobą szereg często ryzykownych decyzji. W czasie symulacji uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję uruchomienia i „przetestowania” działania przedsiębiorstwa w bezpiecznym, wirtualnym środowisku. Symulacja jest interaktywna, odbywa się on-line. Uczestnicy dzielą się na zespoły (firmy), które konkurują między sobą na wirtualnym rynku. Uczestnictwo w kursie (symulacji) to intensywny trening umysłu, a jednocześnie próba przetrwania na konkurencyjnym rynku - swoisty biznesowy survival.

Otwarty, bezpłatny warsztat z zakresu Zarządzania oraz Logistyki.

Termin: 24.09.2020 10:00-16.00
Warsztat na żywo w Clickmeeting (online)

Link do systemu webinarowego: https://pao.clickmeeting.com/revas

Warsztat odbędzie się w pokoju otwartym, nie trzeba będzie się logować. 

Warsztat poprowadzi dr inż. Paweł Morawski – pracownik dydaktyczny Społecznej Akademii Nauk od 2008 roku w obszarze Logistyki i Zarządzania specjalizujący się w informatycznych systemach zarządzania. Zwolennik praktycznych metod kształcenia w tym metod i technik kształcenia na odległość (e-Learning). Praktyk z wieloletnim doświadczeniem biznesowym i informatycznym. Prowadzi z zajęcia z wykorzystaniem platform symulacji biznesowych Marketplace i Revas według zasady „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem” (Konfucjusz).

Aby zapisać się na kurs, należy do dnia 22 września włącznie wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie www.event.san.edu.pl lub na dole strony.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 42 664 66 56/57 lub mailowy: marketing@san.edu.pl