Poznaj, jak uczymy - bezpłatny warsztat "Negocjacje w biznesie - warsztat"

Negocjacje generują dużo stresu. Szczególnie wtedy, gdy nie mamy z nimi do czynienia na co dzień. Bardzo często zależy od nich to, czy zrealizujemy firmowe i osobiste cele.

Celem warsztatów jest zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu negocjacji oraz wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami a trenerem. Uczestnicy wezmą udział w grach negocjacyjnych.

Otwarty, bezpłatny warsztat z zakresu Zarządzania.

Termin: 27.09.2020 09:00-11.15
Warsztaty odbędą się w budynku SAN w Łodzi, ul. Kilińskiego 98.

Liczba miejsc ograniczona!

Warsztat poprowadzi dr Michał Chmielecki, prof. SAN - zawodowy negocjator i trener negocjacji z kilkunastoletnim stażem. Ma za sobą ponad 10 000 godzin przeprowadzonych szkoleń, wykładów i seminariów dla wyższej i średniej kadry zarządzającej w Polsce i za granicą.

Do jego klientów należą firmy z rankingów Fortune 500, Rzeczpospolita 100 oraz najważniejsze instytucje państwowe. Szkolił członków zarówno służb jak i sił specjalnych oraz oficerów wojska amerykańskiego i polskiego.

Aby zapisać się na kurs, należy do dnia 26 września włącznie wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie www.event.san.edu.pl lub na dole strony.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 42 664 66 56/57 lub mailowy: marketing@san.edu.pl