Pierwsza Studniówka Liceum Akademickiego SAN

W piątek 26 stycznia odbył się pierwszy bal studniówkowy uczniów Liceum Akademickiego SAN. Uczniowie, którzy na co dzień realizują trzy bloki rozszerzeń (biologiczno-chemiczno-matematyczny, geograficzno-informatyczno-matematyczny oraz humanistyczny z językiem polskim, angielskim i historią) bawili się w Restauracji „Satyna” w Łodzi przy Placu Komuny Paryskiej.

Studniówkę przygotowała Rada Rodziców. Nie zabrakło też oczywiście zaangażowania uczniów, a polonez został przygotowany przez Panią Katarzynę Jagiełło. Tradycyjny program studniówkowy, opowiadający o relacjach między uczniami i nauczycielami, sprawiły wszystkim dużo radości, a o północy podano również wyniki konkursu na Miss i Mistera balu studniówkowego: Miss balu została Patrycja Madej, a Misterem Bartosz Swaczyna.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia na majowych egzaminach maturalnych!