Obostrzenia od 12.10.2020 roku na Uczelni

Szanowni Państwo,

w związku z wejściem w dniu 10 października 2020 roku nowych obostrzeń funkcjonowania w przestrzeni publicznej, informujemy, że od dnia 12 października 2020 roku w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 9 będą przyjmowani tylko Studenci, którzy dokonają rezerwacji przez zdalny system kolejkowy Bookings. Rezerwacji do Dziekanatu Studenci dokonują na stronie internetowej uczelni www.lodz.san.edu.pl (zakładka STUDENT/DZIEKANAT). Rezerwacje wizyt do działu przyjmującego wnioski o stypendia dokonywane są przez Strefę Studenta na stronie www.lodz.san.edu.pl w zakładce Stypendia. Podania i dokumenty związane z przedłużeniem sesji oraz powtarzaniem seminarium można wysyłać w wersji elektronicznej na adres e-mail dziekanatu: dziekanatlodz@san.edu.pl (razem z potwierdzeniem opłaty). Dokumenty związane z obroną prac dyplomowych prosimy zostawiać w skrzynkach podawczych przy wejściu do budynku przy ul. Sienkiewicza 9 w Łodzi w teczkach opisanych imieniem i nazwiskiem oraz nr albumu i kierunkiem studiów.