Nowe szkolenia w Akademickim Biurze Karier SAN

Akademickie Biuro Karier Społecznej Akademii Nauk zaprasza na szkolenia z zakresu planowania kariery zawodowej oraz budowania marki osobistej. Już w styczniu możecie wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, aby podnieść swoje kompetencje i umiejętności. Uczestnictwo w warsztatach zostanie potwierdzone zaświadczeniem.

Planowanie kariery zawodowej

Jeśli chcesz, aby Twoja kariera zawodowa była pasmem sukcesów i satysfakcjonujących doświadczeń dłużej nie zwlekaj i stwórz odpowiedni plan działań! Nikt nie lubi porażek, a zaplanowanie kariery zawodowej pod czujnym okiem specjalisty pozwoli ich uniknąć. Zapraszamy na szkolenie dotyczące planowania kariery zawodowej, podczas którego dowiesz się jak stworzyć indywidualną drogę do zawodowego sukcesu.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się już w styczniu.

I termin: 19 stycznia 2018 roku w godz. 16:30 – 19:30
II termin: 25 stycznia 2018 roku w godz. 16:30 – 19:30

Miejsce: Społeczna Akademia Nauk, ul. Kilińskiego 98, Łódź
Trener: Jagoda Wodzińska-Jabłońska

Zapraszamy do zgłaszania chęci uczestnictwa za pośrednictwem adresu e-mail: abk@san.edu.pl. Wystarczy wysłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko. W tytule prosimy wpisać nazwę warsztatu oraz preferowany termin.

Budowanie marki osobistej

Jednym z kluczowych działań, które warto podjąć, aby wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy jest zbudowanie silnej marki osobistej. Jeśli chcesz być rozpoznawalny przez pracodawców i kojarzony ze specjalistą w określonej dziedzinie, a nie wiesz jak to zrobić, zapraszamy Cię na bezpłatne warsztaty, podczas których poznasz tajniki personal branding, czyli procesu budowania marki osobistej. Podczas spotkania poznasz niezbędne narzędzia oraz usłyszysz wskazówki, które pomogą Ci samodzielnie kreować własną markę.

Warsztat Budowanie Marki Osobistej odbędzie się już w styczniu.

I termin: 18 stycznia 2018 roku w godz. 11:00 – 14:00
II termin: 26 stycznia 2018 roku w godz. 16:30 – 19:30 przy ul. Kilińskiego 98

Miejsce: Społeczna Akademia Nauk, ul. Kilińskiego 98, Łódź
Trener: Jagoda Wodzińska-Jabłońska

Uwaga! Uczestnictwo w warsztatach zostanie potwierdzone zaświadczeniem.

Więcej informacji na stronie Akademickiego Biura Kariery.