LETNIA SZKOŁA SAN - Komunikacja i zarządzanie stresem

Komunikujemy się w każdej sekundzie życia. Nasze słowa, gesty, spojrzenia czy nawet ton głosu przekazują konkretne treści. A jak mogą być odbierane przekazy, które tworzymy w chwilach napięcia? W jaki sposób powinniśmy rozpoznawać źródła konfliktów w sytuacjach stresowych? I czy emocje towarzyszące nam w niecodziennych momentach mogą nieść za sobą pozytywne działanie? Zagadnienia te będziemy rozważać podczas warsztatu „Komunikacja i zarządzanie stresem”, prowadzonego przez dr Annę Zygo, wykładowczynię Społecznej Akademii Nauk.

Wszystkich przyszłych i obecnych studentów zapraszamy:
  • 21.07.2021 (środa) w godz. 17:00-19:15
  • 22.07.2021 (czwartek) w godzinach 17:00-18:30.

Warsztaty poprowadzi dr Anna Zygo, socjolog, coach z długoletnim doświadczeniem, specjalizujący się w obszarze zachowania pełni swoich kompetencji w warunkach kryzysowych, pracowała w różnych środowiskach – wysokokwalifikowanego sportu, polityki i biznesu (spółki skarbu państwa), co pozwala na kompleksowe podejście do tematu komunikacji i zarządzania stresem.