LETNIA SZKOŁA SAN - Halo, studio! Tu Radio Początek!

Zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych studentów kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, osoby chętne poznać dziennikarstwo od kuchni, uczniów zamierzających poszerzyć swoją wiedzę oraz osoby myślące o pracy w radiu, które nie mają jeszcze doświadczenia, na warsztat pt. "Halo, studio! Tu Radio Początek, który odbędzie się on-line 16 lipca 2021 r. o godzinie 17:00 - 20:45 w aplikacji MS Teams.

Podczas warsztatu dowiecie się jak wyglądają podstawy montażu cyfrowego, jakie są elementarne zasady pracy głosem oraz jak wyglądają zajęcia praktyczne w studiu radiowym.

Warsztat poprowadzi Paweł Malinowski - dziennikarz radiowy z ponad 16-letnim doświadczeniem w kilku rozgłośniach. Kierownik Redakcji Aktualności Czwórki Polskiego Radia. Serwisant i prezenter informacji. Prywatnie – mól książkowy, przewodnik po Warszawie, miłośnik kotów i akwarystyki.

REJESTRACJA: https://bit.ly/3jRBq59 lub poprzez formularz poniżej.
Link aktywacyjny do wykładu każdy uczestnik otrzyma po dokonaniu zgłoszenia.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Promocji SAN pod adresem e-mail: marketing@san.edu.pl