Kicz w zarządzaniu | dr Michał Szostak na łamach magazynu branżowego Manager Raport

Wykładowcy Społecznej Akademii Nauk to przede wszystkim praktycy w swojej dziedzinie. Wielu z nich oprócz przekazywania wiedzy i doświadczenia studentom czynnie pracuje oraz prowadzi badania naukowe. Ich osiągnięcia często wywierają wpływ na rozwój danej dziedziny nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej.

Jedną z takich osób jest dr Michał Szostak, który przede wszystkim jest wybitnym, światowym organistą, a przy tym także specjalistą w dziedzinie zarządzania. Wykładowca swoje prace naukowo-badawcze prowadzi na styku biznesu i sztuki, ale także prowadzi działalność dydaktyczną dla programów MBA i polskiego oddziału amerykańskiego Clark University. Z dumą także może się pochwalić, że jako jedyny Polak należy do Królewskiego Towarzystwa Organistów.

My za to chcemy pochwalić się publikacją dra Michała Szostaka. Niedawno na łamach magazynu branżowego Manager Raport ukazał się artykuł adiunkta opisujący pojęcie kiczu w zarządzaniu. W publikacji możemy znaleźć odpowiedzi między innymi na pytania, czym w ogóle jest pojęcie kiczu organizacyjnego, jakie przyjmuje formy oraz kto jest propagatorem całej tej idei. Wszystkich zainteresowanych tematem zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu.