Kampania „Nie hejtuj mnie i nie wykluczaj!”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Łódzkim Forum Przeciwko Mowie Nienawiści, Przemocy i Wykluczeniu pod hasłem „NIE HEJTUJ MNIE I NIE WYKLUCZAJ!”, które odbędzie się w dniu 27 maja 2019 r. w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi przy ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 86.

Forum poświęcone bezpieczeństwu społeczności lokalnej Łodzi będzie okazją do refleksji nad aktualnym stanem bezpieczeństwa i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w kontekście zagrożeń czynami z nienawiści i przemocy psychicznej w różnych grupach społecznych, zwłaszcza wśród dzieci, młodzieży oraz seniorów i osób chorych, bądź niepełnosprawnych. Będzie ono także okazją do przemyśleń nad konsekwencjami wykluczenia i najskuteczniejszymi formami przeciwdziałania temu zjawisku.

Rejestracja udziału w Forum: wysłanie zgłoszenia mailowego na adres: wspolpraca@san.edu.pl w terminie do 17 maja 2019 r.

Szczegóły dotyczące tematyki Forum znajdziecie Państwo w załączonych plikach.

Udział w Forum jest bezpłatny.