Jak złożyć dokumenty w czasie pandemii koronawirusa?

Drodzy Kandydaci!

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju spowodowaną COVID-19 oraz w trosce o Wasze bezpieczeństwo od 25 maja br. uruchamiamy zdalny system kolejkowy - Bookings w usłudze Microsoft Office. System pozwoli uniknąć kolejek i gromadzenia się interesantów w budynkach uczelni, a Wam ułatwi rezerwację terminu złożenia dokumentów w Dziale Rekrutacji. Po wybraniu terminu prosimy zapoznać się z zasadami przyjmowania Kandydatów na studia w Dziale Rekrutacji (poniżej strony).

Zasady przyjmowania Kandydatów na studia w Dziale Rekrutacji

1. Na wizytę przyjdź bez osoby towarzyszącej. Jeśli Twoja sytuacja wymaga obecności opiekuna lub innej osoby, przed wizytą uprzedź o tym pracownika.
  2. Podczas wizyty miej zakryte usta i zachowaj wymaganą odległość 1,5 m od pracownika.
  3. Przy drzwiach znajdziesz płyn do dezynfekcji rąk, użyj go przy wejściu – nawet jeśli masz założone rękawiczki jednorazowe.
  4. Strefa dla interesantów jest oddzielona od strefy biurowej przesłoną ochronną z pleksi, z opcją możliwości przekazania dokumentów.
  5. Dodatkowo w Twoim zasięgu będzie znajdował się pojemnik przeznaczony na dokumenty, które będziesz zostawiał na uczelni.
  6. Środki piśmiennicze wykorzystywane przez interesantów leżą w specjalnym pojemniku i są dezynfekowane po każdym użyciu.
  7. W Dziale Rekrutacji jednocześnie może przebywać maksymalnie dwóch interesantów. Jeśli wchodząc zobaczysz, że w pomieszczeniu znajduje się już dozwolona liczba osób, zaczekaj przed wejściem. Pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości – 1,5 m od innych.
  8. Interesanci, którzy przejawiają objawy chorobowe (np. katar, kaszel, itp.) nie będą obsługiwani.

Jednocześnie przypominamy, że na studia w SAN zapisujecie się poprzez założenie konta rekrutacyjnego na stronie rekrutacja.san.edu.pl.

Etapy rekrutacji znajdziecie w zakładce ZASADY REKRUTACJI, a dokumenty, które musicie ze sobą zabrać w zakładce WYMAGANE DOKUMENTY.

Dział Rekrutacji
ul. Sienkiewicza 9, (parter)
tel.: 42 664 66 56/57
e-mail: rekrutacja@san.edu.pl