Aktualności

I Międzynarodowa Konferencja naukowo-praktyczna PIRO-TACTICS 2018

« wróć

Zapraszamy do udziału w I Międzynarodowej Konferencji naukowo-praktycznej PIRO-TACTISC 2018, która odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2018 roku w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. 

Konferencja Piro-Tactics2018 to przedsięwzięcie skierowane przede wszystkim do przedstawicieli podmiotów prowadzących działania minersko-pirotechniczne, oraz przedstawicieli nauk o bezpieczeństwie. Misją jest stworzenie platformy wymiany informacji i wspieranie rozwoju wiedzy z zakresu bojowych działań minersko-pirotechnicznych. W tym celu podczas konferencji zaprezentowane zostaną osiągnięci naukowe, efekty projektów badawczych, jak również najnowsze rozwiązania techniczne w tym obszarze. Konferencja Piro-Tactics 2018 stanowić ma forum wymiany doświadczeń pomiędzy funkcjonariuszami i żołnierzami realizującymi działania minersko-pirotechniczne ze szczególnym uwzględnieniem działań antyterrorystycznych. 

Organizatorem Konferencji jest Katedra Bezpieczeństwa Narodowego SAN, więcej informacji na stronie Katedry: www.katedrabezpieczenstwa.san.edu.pl