DZIEŃ ZERO dla studentów I roku

W dniach 9 i 10 października 2020 r. z myślą o studentach I roku studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich w murach uczelni zostanie zorganizowany cykl spotkań informacyjnych.

Podczas wydarzenia nowi studenci będą mogli m.in.:

• poznać dziekanów i opiekunów merytorycznych kierunków,
  • uzyskać więcej informacji nt. nauczania w formule mieszanej,
  • dowiedzieć się, jakie sprawy można załatwić w dziekanacie,
  • nauczyć się odczytywać plan zajęć i umawiać się na konsultacje z wykładowcami,
  • zapoznać się z podstawowymi zasadami przyznawania pomocy materialnej - stypendia,
  • a także uzyskać informacje o sposobie zaliczania zajęć i egzaminów.

Spotkanie będzie miało również charakter adaptacyjny, tak, aby studenci I semestrów mieli możliwość poznania uczelni, rzeczywistego doświadczania studiowania oraz integracji ze wspólnotą akademicką.
Szczegółowy harmonogram spotkań, zapisy oraz zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas wydarzenia, niebawem pojawią się na naszej stronie Internetowej.

Harmonogram spotkań

Dzień Zerowy odbędzie się w budynku Społecznej Akademii Nauk przy ul. Kilińskiego 98 w auli A3.
Podczas spotkania należy mieć zakryte usta i nos oraz zajmować miejsca na oznaczonym miejscu (w odstępie, co drugie miejsce).
Na każdą edycję wydarzenia obowiązują zapisy i limit osób.
Jeśli nie udało Ci się zapisać na wydarzenie, prosimy o informację na adres marketing@san.edu.pl.

9 października 2020 r. piątek:

• 9.10.2020, godz. 13:00-15:00 - studia stacjonarne
  • 9.10.2020, godz. 16:00-18:00 - studia niestacjonarne (Fizjoterapia, Kosmetologia, Psychologia)

10 października 2020 r. (sobota):

• 10.10.2020, godz. 9:30-11:30 - studia niestacjonarne (Dziennikarstwo, Filologia, Pedagogika, Socjologia)
  • 10.10.2020, godz. 12:30-14:30 - studia niestacjonarne (Administracja, Bezpieczeństwo Narodowe, Geodezja i Kartografia, Grafika, Informatyka)
  • 10.10.2020, godz. 15:30-17:30 - studia niestacjonarne (Finanse i rachunkowość, Logistyka, Zarządzanie).