Dzień Otwarty na kierunku Grafika

Zapraszamy na Dzień Otwarty na kierunku Grafika w Łodzi, który odbędzie się 23 czerwca 2018 roku.

Studia na kierunku Grafika SAN w Łodzi są adresowane do osób zainteresowanych przyszłą aktywnością projektową i artystyczną. Studia te oferują zdobycie umiejętności warsztatowych i artystycznych, niezbędnych w warunkach indywidualnego lub zespołowego projektowania, m.in. z zakresu: malarstwa, rysunku, podstaw kompozycji, grafiki warsztatowej i fotografii. Studenci przygotowują się do roli przyszłych projektantów, ucząc się m.in. projektowania graficznego, projektowania gier komputerowych, tworzenia wizualizacji, poznając zasady stosowania i przeznaczenie grafiki wektorowej, bitmapowej, podstawy animacji dwu- i trójwymiarowej oraz zalet stosowania technik mieszanych.

W trakcie Dnia Otwartego można będzie:

• porozmawiać z wykładowcami przedmiotów projektowych i ogólnoplastycznych o programie studiów i zakresie nauczania
  • zajrzeć do pracowni malarstwa, grafiki warsztatowej, projektowania graficznego oraz studia fotograficznego,
  • podpatrzeć jak wygląda w praktyce proces nauczania w pracowniach projektowych i artystycznych,
  • zobaczyć wybrane prace semestralne i dyplomowe studentów i absolwentów kierunku Grafika

Zapraszamy 23 czerwca w godzinach 11:00 – 15:00 do siedziby Społecznej Akademii Nauk przy ul. Tokarzewskiego 2 w Łodzi.