Dni Przedsiębiorczości i Kariery 2021

Przed nami kolejna edycja Dni Przedsiębiorczości i Kariery 2021!

Zapraszamy na cykl spotkań oraz wykładów z interesującymi ludźmi ze świata polityki, biznesu oraz marketingu.

Wydarzenia w ramach Dni Przedsiębiorczości i Kariery od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Studentów naszej Uczelni i uczestników z zewnątrz. W tej edycji będziemy mieć okazję dowiedzieć się więcej nt. polityki młodzieżowej w Polsce, podyskutować o karierze w finansach lub dowiedzieć się, jak pozyskać środki na rozwój własnej firmy.

W tym roku ze względu na warunki epidemiczne w kraju wszystkie spotkania odbędą się za pośrednictwem platformy MS Teams.

Aby wziąć udział w spotkaniach należy zarejestrować się za pośrednictwem strony www.event.san.edu.pl

Do zobaczenia na spotkaniach!

Polityka młodzieżowa w Polsce | spotkanie z Piotrem Mazurkiem - sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów | 10.05.2021
Jak państwo wspiera młodych ludzi w rozpoczęciu kariery zawodowej? Jakie działania podejmują władze publiczne, by młodzież jeszcze silniej wiązała swoją przyszłość zawodową z polskim rynkiem pracy?

O polityce młodzieżowej w Polsce opowie Piotr Mazurek - sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Pełnomocnik Rządu do spraw polityki młodzieżowej.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich już 10 maja, o godz. 17:00 w przestrzeni on-line.
Link aktywacyjny do wykładu każdy uczestnik otrzyma 9.05 do godz. 18:00.
Jak prowadzić konto na Linkedin? | Karolina Karolczak - Sodexo | 13.05.2021

Prowadzenie kont w mediach społecznościowych stało się istotną częścią działań marketingowych firm i organizacji. Uznana w styczniu 2021 przez ForbesWomen za jedną z najbardziej wpływowych kobiet na LinkedIn Pani Karolina Karolczak, nasza Wykładowczyni, przedstawi praktyczne wskazówki co robić, aby organizacja mogła się skutecznie komunikować.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie, na którym odpowiemy sobie na pytanie, jak prowadzić konto na Linkedin już 13 maja o godz. 17:00 w przestrzeni on-line.

REJESTRACJA: https://bit.ly/3b9915o lub poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Crowdfunding czyli jak pozyskać środki na rozwój firmy | Arkadiusz Regiec Beesfund.com | 16.05.2021
Jednym z najważniejszych elementów prowadzenia działalności gospodarczej jest znalezienie skutecznego sposobu na sfinansowanie założonego celu biznesowego. W ostatnich latach kapitał inwestorów poszukuje innowacyjnych pomysłów, ale też niestandardowych możliwości uzyskania stopy zwrotu.

O tym, w jaki sposób pozyskiwać inwestorów opowie Arkadiusz Regiec twórca platformy Beesfund.com łączącej przedsiębiorców z inwestorami.

O crowfundingu w niedzielny poranek, 16 maja o godz. 9:45 porozmawiamy w przestrzeni
on-line.

REJESTRACJA na wydarzenie: https://bit.ly/3nV2TTy
Spotkanie z Akademickim Biurem Karier | 18-20.05.2021

W dniach 18-20 maja 2021 r. w godz. 18.00-19.00 studenci i absolwenci Społecznej Akademii Nauk mają możliwość skorzystania z doradztwa zawodowego. Możliwość uzyskania porady profesjonalnego Doradcy zawodowego skierowana jest do studentów i absolwentów wszystkich kierunków studiów.

Spotkania odbywają się on-line, obowiązują zapisy za pośrednictwem: abk@san.edu.pl

Spotkania są bezpłatne dla wszystkich studentów i absolwentów SAN

Jak rozkręcić firmę – historia sukcesu na rynku spożywczym | Paweł Malicki – założyciel firmy Baton warszawski | 20.05.2021
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie jest łatwe, szczególnie, jeśli na rynku, na który zamierzasz wejść, dominują zagraniczne korporacje i koncerny. Jednakże zawsze możesz znaleźć niszę dla siebie. Wystarczy być dobrym obserwatorem i doskonale wczuć się w potrzeby innych.

Takie umiejętności posiadł Paweł Malicki, założyciel sklepu Baton Warszawski, który swoim biznesem rzucił wyzwanie firmom z rynku spożywczego. Przedsiębiorca przedstawi na spotkaniu praktykę działania swojej firmy oraz omówi plany jej rozwoju.

Po wiele ciekawych porad zapraszamy w czwartek 21.05 o godzinie 17:00 w przestrzeni wirtualnej.

REJESTRACJA: https://bit.ly/3h9xL1e lub poprzez formularz poniżej.
Kariera w finansach i rachunkowości | przedstawiciel magazynu Kariera w finansach i rachunkowości | 21.05.2021
Nie każdy absolwent zarządzania czy finansów od razu zakłada własną firmę. Wiele osób, szczególnie na początku kariery zawodowej, swoich sił próbuje świadcząc usługi na potrzeby przedsiębiorstw w roli pracowników.

O tym, jakie szanse stwarza rynek pracy dla osób szukających zatrudnienia w firmach z sektora finansów, bankowości i rynków kapitałowych opowie przedstawiciel magazynu KarierawFinansach.pl
Na spotkanie zapraszamy wszystkich już 21 maja o godz. 17:00 w przestrzeni on-line.

REJESTRACJA: https://bit.ly/3f1DIuj lub poprzez formularz poniżej.
Link aktywacyjny do wykładu każdy uczestnik otrzyma 20.05 do godz. 18:00.