Dni otwarte w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi | 29.09.2021

Wrzesień to ostatnia chwila na wybór uczelni oraz wymarzonego kierunku studiów - spotkaj się z nami podczas Dni otwartych w Społecznej Akademii Nauk i rozwiej swoje wątpliwości przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego 2021/2022. W środę, 29 września o godz. 17.30, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejny w tym roku dzień otwarty w formie stacjonarnej.

Zastanawiasz się, jak wygląda proces rekrutacji i jakie zasady obowiązują przy zapisie na studia w SAN? Do kiedy należy się zarejestrować, a kiedy dostarczyć dokumenty? Jakie opłaty związane są z rozpoczęciem studiów?

Na te pytania oraz inne wątpliwości związane z procedurą rekrutacyjną do Społecznej Akademii Nauk odpowiedzą nasi pracownicy z działu Rekrutacji i Promocji SAN podczas Dni otwartych w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

W trakcie Dnia otwartego:

• zapoznasz się z ofertą studiów I i II stopnia, jednolitych magisterskich oraz studiów online
  • dowiesz się o zasadach rekrutacji i procedurze rekrutacyjnej
  • poznasz wysokość opłat kwalifikacyjnych i opłat za studia
  • skorzystasz z pakietu zniżek i promocji przy zapisie na studia
  • spotkasz się z opiekunami kierunków oraz zadasz pytania związane z rekrutacją na studia

Dni otwarte to świetna okazja do odwiedzenia murów uczelni, zapoznania się z ofertą studiów oraz zadania nurtujących się pytań przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego.

Wydarzenie odbędzie się w środę 29 września o godz. 17:30 w Auli A-3 Społecznej Akademii Nauk przy ul. Kilińskiego 98.