Aktualności

Diament Business Centre Club dla Rektora SAN

« wróć

Rektor Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, prof. dr hab. Roman Patora został uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2017. Wyróżnienie rokrocznie przyznaje BCC. Rektor SAN odebrał je piaty raz. Wręczenie nagrody nastąpiło podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która odbyła się 27 stycznia 2018 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Jury konkursu "Lider Polskiego Biznesu" Złotymi Statuetkami uhonorowało 10 firm i ich prezesów, a do nagrody nominowane były 19 przedsiębiorstwa. Diamenty do Złotych Statuetek otrzymali laureaci z lat poprzednich, którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycję swoich firm na rynku.

Celem konkursu jest wyróżnianie i promowanie przedsiębiorstw oraz ich Szefów, za osiąganie nie tylko dobrych wyników finansowych, ale i budowanie trwałych, stabilnych podstaw działalności biznesowej, a także za dbałość o środowisko naturalne oraz zaangażowanie w akcje charytatywne i w działalność BCC na rzecz rozwoju przedsiębiorczości.

Konkurs ma pokazać opinii publicznej, że firmy należące do BCC mają duży potencjał adaptacji do zmieniających się warunków otoczenia, rozwijają się, inwestują, tworzą nowe miejsca pracy oraz skutecznie konkurują o rynek.