Bezpłatne warsztaty dla studentów SAN | „Obudź w sobie artystę”. Warsztaty pobudzające kreatywność i wspierające twórczą samorealizację | 27.05.2021

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty przeznaczone dla Studentów SAN, chcących pobudzić kreatywność i zrealizować swoje twórcze marzenie lub cel (praca w branżach kreatywnych, założenie własnej marki osobistej, projekty artystyczne, również twórcze hobby). Ćwiczenia będą miały charakter coachingowy – każdy pracuje indywidualnie nad swoim pomysłem, a na forum grupy dzieli się refleksjami, spostrzeżeniami i wnioskami.

Celem warsztatów jest określenie ścieżki do realizacji celu, zdefiniowanie przeszkód i mocnych stron, zwiększenie świadomości własnego potencjału, nabranie odwagi i motywacji do działania. Praca odbywa się w swobodnej atmosferze, a po zajęciach istnieje możliwość konsultacji z prowadzącą w kwestii postępu w realizacji swojego twórczego projektu.

Zapisy: link do formularza

Data, czas i miejsce: 27.05.2012 godz. 17.30 – 19.30 | MS Teams (kod do zespołu każdy otrzyma w mailu potwierdzającym zapis)

Limit uczestników: 30 osób - wyłącznie studenci SAN

Agnieszka Janiszewska – dyplomowany life coach, trener, filolog, pisarka, studentka Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UŁ (doktorat na kierunku pedagogika twórczości).

Obszar zainteresowań naukowych: kreatywność, twórczość, samorealizacja. Rozprawa doktorska na temat potrzeby twórczości artystycznej, realizowana w teorii potrzeb i teorii samorealizacji.

Zawodowo zajmuje się tematyką samorealizacji i twórczości – prowadzi warsztaty coachingowe („Obudź w sobie artystę, „Uzdrawianie przez pisanie”, „Kariera freelancera: od marzenia do biznesu!”) i udziela indywidualnych sesji life coachingowych oraz art coachingu.

Wydała powieść pt. „Woda księżycowa” - przeczytaj wywiad w Dzienniku Łódzkim

Jako trener współpracowała z instytucjami kultury i sztuki: Domem Kultury „Widok”, Poleskim Ośrodkiem Sztuki, Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach oraz Bałuckim Ośrodkiem Kultury. Wygrała dwa projekty z budżetu miejskiego na przeprowadzenie cyklu autorskich warsztatów z rozwoju kreatywności i samorealizacji („Obudź w sobie artystę” oraz „Uwolnij swoją kreatywność”).

Organizowała warsztaty i prowadziła wykłady / prezentacje m.in. dla: Uniwersytetu Łódzkiego, Clark University, Społecznej Akademii Nauk, Uniwersytetu Medycznego oraz podczas konferencji naukowych. Jako trener/prelegent bierze udział w wydarzeniach związanych z tematyką kreatywności i samorealizacji (Art Inkubator, targi branżowe).

Współprowadzi przedmiot pt. „Techniki twórczego myślenia” na Wydziale Nauk o Wychowaniu UŁ.