Bezpłatne warsztaty dla studentów SAN | Budowanie relacji biznesowych | 16.06.2021

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dedykowane studentom SAN z zakresu budowania relacji biznesowych, które odbędą się środę, 16 czerwca w godz. 10:00-12:30.

Budowanie relacji biznesowych - to praktyka każdego kto prowadzi własną firmę. Komunikacja interpersonalna, tworzenie komunikatów na strony internetowe firm czy w mediach społecznościowych stało się wartościową umiejętnością. Szczególnie w czasach post pandemicznych warto przypomnieć sobie, jak zawierać i pielęgnować relacje - będzie ku temu okazja.

Już w środę, 16 czerwca 2021 w godz. 10:00-12:30, Pani Jolanta Grus - ekspertka marketingu i PR poprowadzi warsztaty dedykowane dla studentów SAN.

Uwaga obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie i wypełnienie kwestionariusza.

Więcej informacji oraz zgłoszenia poprzez Akademickie Biuro Karier: abk@san.edu.pl

Wydarzenie w ramach: Programu rozwoju Akademickiego Biura Karier w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.