Bezpłatne kursy maturalne w SAN

Maturzysto!

To już ostatnia prosta przed maturą! Jeśli chcesz odświeżyć lub uzupełnić swoją wiedzę zdobytą w szkole oraz podsumować własne umiejętności, zapisz się na bezpłatne kursy maturalne.

Społeczna Akademia Nauk od lat pomaga maturzystom usystematyzować wiedzę przed najważniejszym egzaminem w życiu, egzaminem dojrzałości. Dzięki kursom możesz powtórzyć materiał z matematyki, polskiego oraz angielskiego pod okiem egzaminatorów OKE i wykładowców akademickich.

Zapraszamy na bezpłatne kursy maturalne on-line na Uczelni.

Kurs maturalny z matematyki

Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów chcących usystematyzować lub uzupełnić swoją wiedzę z matematyki przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości, na Bezpłatny Kurs Maturalny z Matematyki.

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego nauczyciela matematyki oraz egzaminatora OKE, Andrzeja Kofmana i realizowane w wymiarze 20 godzin lekcyjnych we wtorki, czwartki oraz piątki w godzinach 17.00-18.30 od 8 kwietnia 2021 roku do 29 kwietnia. Zajęcia odbywać się będą on-line poprzez platformę MS Teams.

Osoby chcące wziąć udział w kursie zapraszamy do wypełnienia formularza zapisu poniżej strony.

Zapraszamy do udziału!

Powtórka maturalna z języka polskiego

Zależy ci na wysokim wyniku matury z języka polskiego?
Chcesz dobrze przygotować się do egzaminu i utrwalić niezbędne wiadomości?

Nie może Cię zabraknąć na Bezpłatnej Powtórce maturalnej ON-LINE z Języka Polskiego!

Tegoroczną powtórkę poprowadzi doświadczony polonista, egzaminator OKE oraz youtuber
Iwo Scelina z kanału Matura na maksa!

Zajęcia odbywać się będą on-line poprzez platformę MS Teams. Do wyboru macie 3 terminy spotkań:

• 10.04.2021, godz. 10.00-13.00
  • 15.04.2021, godz. 17.00-20.00
  • 17.04.2021, godz. 10.00-13.00

Zapraszamy do udziału!

Iwo Scelina ukończył Wydział Polonistyki na Uniwersytecie Śląskim, broniąc pracy dotyczącej komizmu językowego w twórczości Stanisława Lema. Od 25 lat wędruje szlakami literatury, języka i kultury z kolejnymi rocznikami swoich uczniów. Pomaga im w osiąganiu jak najwyższych wyników podczas egzaminu dojrzałości z języka polskiego. Wskazuje, jak praktycznie można wykorzystać wiedzę humanistyczną na co dzień, jak odkrywać wskazówki dotyczące teraźniejszości w dziełach sprzed lat i wieków.

Poszerzeniem jego kompetencji stały się studia z zakresu coachingu, w którym najchętniej stosuje metodę pracy z obrazem „Points of You”. Od młodości zafascynowany jest słowem – tworzącym światy literackie i budującym przestrzenie między ludźmi. Uwielbia rzeczywistość metafory w sztuce i życiu. Za motto swojej pracy pedagoga i coacha wybrał słowa Montaigne’a: „Patrzcie, ile ten kij ma końców”.

Kurs maturalny z języka angielskiego

Jeśli chcesz odświeżyć zdobytą w szkole średniej wiedzę i podsumować własne umiejętności językowe, zapisz się na Bezpłatny Kurs Maturalny ON-LINE z Języka Angielskiego

Intensywne 6 dni z językiem angielskim pozwoli Ci na szybkie powtórzenie wymaganych zagadnień i spokojne podejście do egzaminu dojrzałości z języka obcego.

Zajęcia będą prowadzone przez wykładowczynię akademicką oraz egzaminatorkę OKE, dr Joannę Dudę w wymiarze 18 godzin lekcyjnych w terminie 8-17.04.2021 roku (czwartki, piątki oraz soboty) na platformie MS Teams w godz. 17.00-19.15

Powtórka maturalna z WOSu

Jeśli zamierzasz w maju przystąpić do matury z wiedzy o społeczeństwie, a widziałeś już wszystkie wykłady dostępne w Internecie, zapisz się już dziś na zajęcia powtórzeniowe z WOSu!

Opracowana przez wykładowców SAN unikatowa pigułka z WOSu to kompendium informacji o procesach społecznych, zjawiskach gospodarczych oraz regulacjach prawnych i ustrojowych, które mogą pojawić się na maturze. Zestaw najważniejszych przedstawiony zostanie podczas spotkań 16 i 23 kwietnia w godz. 17.00-18.30 na platformie MS Teams.

16.03 - 14.04.2021