Aż do 80% dofinansowania na studia podyplomowe, kursy i szkolenia w SAN

Inwestujesz w rozwój swoich pracowników? Chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje jako właściciel firmy? Chcesz mieć pewność, że będą to dobrze wydane pieniądze?

Skorzystaj, więc z dofinansowania do usług szkoleniowych i zapisz się na studia podyplomowe w Społecznej Akademii Nauk, dzięki którym uzyskasz wiedzę i umiejętności niezbędne do rozwoju zawodowego.

Dofinansowanie można uzyskać wyłącznie na usługi rozwojowe zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych, tj. rejestrze prowadzonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w formie elektronicznej, zawierającym informacje na temat podmiotów świadczących usługi rozwojowe oraz oferty świadczonych przez nie usług. Korzystanie z bazy jest bezpłatne.

Sprawdź naszą ofertę studiów podyplomowych, kursów i szkoleń z możliwością dofinansowania na: www.podyplomowe.san.edu.pl

Szczegółowe informacje na temat możliwości i procedury starania się o dofinansowanie wybranych studiów podyplomowych, kursów i szkoleń  dla firm i pracowników znajdują się na stronach internetowych Operatorów Środków EFS w województwie łódzkim:

W przypadku pytań dotyczących rekrutacji na usługi szkoleniowe finansowane z EFS prosimy kontaktować się z:

Biurem ds. współpracy z otoczeniem społeczno–gospodarczym SAN:
Tel.: 44 680 11 40
e-mail: wspolpraca@san.edu.pl