Armwrestling – Siłowanie na rękę - alternatywna forma spędzania wolnego czasu

Zapraszamy na pierwsze zajęcia o tematyce armwrestlingu w Łodzi, które odbędą się 5 grudnia w Społecznej Akademii Nauk.

Spotkanie skierowane jest do nauczycieli wychowania fizycznego, studentów oraz uczniów, którzy chcieliby wziąć udział w warsztatach i zawodach armwrestlingu.
Celem spotkania jest:

• popularyzacja sportów siłowych w środowisku szkolnym,
  • zapoznanie się z Historią Armwrestlingu teorią i praktyką,
  • wyłonienie indywidualnych mistrzów w konkurencji siłowania na rękę.

Zajęcia odbędą się w Społeczna Akademia Nauk ul. Kilińskiego 98, Aula A3, dnia 5 grudnia o godzinie 14:30.

Koordynatorem spotkania jest Maciej Matczak – doradca ŁCDNiKP, a zajęcia prowadzić będą Mariusz Grochowski - sędzia, trener, multimedalista Mistrzostw Polski oraz Arkadiusz Nowaczyk - sędzia kat. B, Grzegorz Nowacki i Piotr Grabia.

Koszt udziału to 5 zł.

Prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa w warsztatach poprzez wypełnienie karty zgłoszenia do 01.12.2018 r.

Zapraszamy!