Uroczyste wręczenie dyplomów

Zapraszamy wszystkich tegorocznych absolwentów Społecznej Akademii Nauk na uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów.

14.08.18
Porozumienie o współpracy pomiędzy SAN i Instytutem Emerytalnym

Staże i praktyki dla studentów, wspólne ustalanie tematów prac dyplomowych, tworzenie i opiniowanie nowych kierunków studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych, realizacja projektów naukowo-badawczych to główne cele porozumienia zawartego w dniu 22 czerwca 2018 r. pomiędzy Społeczną Akademią Nauk i Instytutem Emerytalnym.

25.07.18
Program praktyk letnich 2018 z Bankiem Pekao

Zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe w jednej z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz największym banku korporacyjnym i inwestycyjnym w Polsce.

02.07.18
SAN uczelnią liderów

Po raz kolejny Społeczna Akademia Nauk została uhonorowana certyfikatem „Uczelnia Liderów”. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest najlepszym w Polsce uczelniom.

02.07.18
Dzień Otwarty kierunków medycznych SAN

Zapraszamy na Dzień Otwarty kierunku Kosmetologia, Fizjoterapia, Pielęgniarstwo oraz Zdrowie Publiczne, który odbędzie się 5 lipca (czwartek) w godzinach 15:00-18:00.

22.06.18
Warsztaty projektowania nawigacji

Zapraszamy do udziału w warsztatach projektowania nawigacji prowadzonych przez wykładowców Społecznej Akademii Nauk z kierunku Grafika.

18.06.18
Programy edukacyjne Instytutu Pedagogiki w Liceum SAN

W Liceum ACE Społecznej Akademii Nauk realizowane są w praktyce programy edukacyjne, które powstają w Instytucie Pedagogiki SAN. Do szkoły uczęszczają dzieci o różnym pochodzeniu kulturowym, dlatego też prowadzone są takie lekcje, które pomagają zintegrować się młodzieży z polskim tłem kulturowym z młodzieżą o pochodzeniu ukraińskim.

Nowa specjalność na Pedagogice specjalnej

Społeczna Akademia Nauk jest jedyną Uczelnią w regionie łódzkim oferującą studia na kierunku Pedagogika specjalna. Kierunek skierowany dla tych, którzy nie tylko interesują się pedagogiką jako dyscypliną pomagającą kształcić i rozwijać drugiego człowieka, ale chcieliby też pracować z osobami z niepełnosprawnościami, w szczególności z niepełnosprawnościami intelektualnymi.

Brązowy Medal Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej dla SAN

W poprzedni weekend, tj. 07-10.06.2018 r. studenci SAN - Kamil Chaber i Piotr Sobczak zdobyli Brązowy Medal Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w klasyfikacji typów uczelni. Sportowcy reprezentowali sekcję siatkówki plażowej AZS SAN Łódź, gdzie trenerem jest wykładowca Katedry Gospodarki Elektronicznej - mgr inż. Paweł Bukowski.

Dzień Otwarty na kierunku Grafika

Zapraszamy na Dzień Otwarty na kierunku Grafika w Łodzi, który odbędzie się 23 czerwca 2018 roku w siedzibie Uczelni przy ul. Tokarzewskiego 2.

14.06.18
Rekrutacja w 48h – EY Express

Nawet jeśli marzy Ci się kariera w EY – prestiżowej firmie doradczej i jednym z najlepszych pracodawców na świecie. Nie czekaj na telefon od rekrutera - przyjdź na EY Express.

30.05.18