Dr inż. Paweł Morawski - poprowadzi cykl webinariów z PCG Academia

PCG Academia w porozumieniu z wiodącymi, europejskimi dostawcami rozwiązań e-learningowych: Blackboard, LTG i Inspera, zaprasza na serię webinariów w okresie od 21 stycznia do 11 lutego (w każdy czwartek), dla uczelni będących użytkownikami Moodle zatytułowaną: Beyond Moodle.

15.01.21
Stypendia

Od dnia 30.11.2020 roku (poniedziałek) do 11.12.2020 roku (piątek) we właściwym pokoju można uzyskać informacje o przyznanym, bądź nieprzyznanym stypendium – będą przyjęci tylko studenci zapisani przez Bookings.

16.11.20
Legitymacje studenckie nadal ważne!

Przypominamy, iż rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 16 października 2020 r. wprowadzono czasowe ograniczenie funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Od momentu zniesienia tego ograniczenia, zgodnie z art. 51b ust. 4 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce legitymacje studenckie pozostaną ważne przez 60 dni.

20.11.20
Zapomoga dla Studentów

Szanowni Studenci, wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom informujemy, że student, którego sytuacja ekonomiczna uległa istotnemu pogorszeniu w wyniku pandemii Covid-19 może ubiegać się o (jednorazową) zapomogę z funduszu stypendialnego.

03.11.20
Zostań Studentem SAN!

Zostań studentem SAN i rozpocznij studia I, II stopnia lub studia jednolite magisterskie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

30.10.20
Komunikat Rektora SAN z 15.10.2020 w sprawie wprowadzenia kształcenia on-line

W związku ze zmianami wprowadzonymi w Polsce w dniu 15.10.2020, pogarszającą się sytuacją epidemiczną, wprowadzeniem związanych z tym obostrzeń sanitarnych oraz systematycznie zwiększającą się ilością zakażeń wirusem SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie studentów oraz pracowników Uczelni, wszystkie zajęcia dydaktyczne, laboratoryjne, ćwiczeniowe i projektowe dla studentów studiów stacjonarnych i studiów niestacjonarnych w dniach od 17 października 2020 r. do odwołania będą w pełni realizowane z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość.

15.10.20
Dyplom doktorski dla dra Grzegorza Mazurkiewicza

W poniedziałek 12 października 2020 roku w Społecznej Akademii Nauk miała miejsce kameralna uroczystość wręczenia dyplomu doktorskiego p. Grzegorzowi Mazurkiewiczowi. W dniu 10.09.2020 po 4 latach przygotowań obronił w Społecznej Akademii Nauk (z wyróżnieniem Rektora) pracę doktorską pt.: "TRANSPORT A KOHERENCJA PRZEDSIĘBIORSTW WSPÓŁTWORZĄCYCH GLOBALNE ŁAŃCUCHY DOSTAW".

13.10.20