VIII Konferencja Naukowa Firmy Rodzinne

W dniach 15-17 maja w Łodzi odbyła się VIII Konferencja Naukowa Firmy Rodzinne, która w tym roku przebiegała pod hasłem „zarządzanie, rozwój, przedsiębiorczość”. W konferencji brali udział badacze przedsiębiorstw rodzinnych z kraju i z kilkunastu ośrodków akademickich z zagranicy oraz przedstawiciele przedsiębiorców i organizacji działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości rodzinnej.

23.05.18
Kurs z języka polskiego „POLSKI NA STUDIA”

Zapraszamy do zapisu na kurs języka polskiego, który adresowany jest do zagranicznych studentów rosyjskojęzycznych, chcących przygotować się do egzaminu z języka polskiego jako obcego.

22.05.18
Konferencji interaktywna ,,QUALITOOLS – jakość pracy coacha

Konferencji interaktywna ,,QUALITOOLS – jakość pracy coacha"

Serdecznie zapraszamy  do udziału w bezpłatnym szkoleniu połączonym z międzynarodową konferencją interaktywną pt. "QUALITOOLS – jakość pracy coacha. Międzynarodowa konferencja na temat nowoczesnych narzędzi doskonalących warsztat trenerów, managerów i nauczycieli" odbędzie się 12 czerwca 2018 r. w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

22.05.18
Informatyka w praktyce, czyli Recruitment Day z Commerz Systems

W trakcie najbliższego zjazdu 26 maja 2018 (sobota) na terenie naszej uczelni będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych, jakie proponuje polski oddział Commerz Systems.

21.05.18
szczegóły
Warsztat IOS and Android for people with disabilities

Warsztat "IOS and Android for people with disabilities"

Zapraszamy na warsztat pt. "IOS and Android for people with disabilities" prowadzony w ramach projektu "GAMESP - Planszowe i wirtualne gry z wykorzystaniem robota, dla edukacji i społecznego wsparcia osób niepełnosprawnych intelektualnie" realizowanego przez Społeczną Akademię Nauk.

15.05.18
V Łódzki Dzień Bezpieczeństwa Narodowego

Społeczna Akademia Nauk oraz Instytut Bezpieczeństwa Narodowego SAN zapraszają na V edycję Łódzkiego Dnia Bezpieczeństwa Narodowego, która odbędzie się w sobotę 26 maja 2018 r. o godz. 10:00 w Auli budynku Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przy ul. Pienistej 71.

14.05.18
Podpisanie umowy pomiędzy WFOŚiGW w Łodzi i Społeczną Akademią Nauk

Działając na mocy ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. „Prawo ochrony środowiska” w dniu 05.10.2017 roku podpisana została pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi i Społeczną Akademią Nauk w Łodzi umowa na dofinansowanie w formie dotacji dla zadania: „Montaż paneli PV dla poprawy efektywności energetycznej budynku Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, ul. Kilińskiego 109”.

Dotacja udzielona została do kwoty 70.560,00 zł., przy całkowitym koszcie zadania w kwocie 119.900,00 zł.

Link do strony: http://www.zainwestuiwekologie.pl

15.05.18
Agile Commerce 2018 - podsumowanie konferencji

W dniach 13-14 kwietnia 2018 w Hotelu Prezydent w Spale, odbyła się IV edycja Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowa Agile - Commerce "Your space, My space, Our space". Organizatorem była Katedra Gospodarki Elektronicznej Społecznej Akademii Nauk.

14.05.18
Dzień Otwarty SAN

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, który odbędzie się dnia 16 maja (środa) w godz. 17:00 - 19:00.

08.05.18
Konferencja Edukacja włączająca dla wszystkich w świetle koniecznych przygotowań placówek oświatowych do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Konferencja "Edukacja włączająca dla wszystkich w świetle koniecznych przygotowań placówek oświatowych do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych"

Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowo-dydaktycznej "Edukacja włączająca dla wszystkich w świetle koniecznych przygotowań placówek oświatowych do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych” organizowanej w ramach projektu “inEDU inclusive education model for children with migrant  background in pre-schools” (Model edukacji włączającej dzieci z doświadczeniem migracji w nurt edukacji przedszkolnej).

16.03.18
VIII Konferencja Naukowa „Firmy Rodzinne” (15-17 maja 2018)

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Konferencji Naukowej „Firmy Rodzinne”. Zamysłem tegorocznej konferencji jest zwrócenie uwagi na wieloaspektowe uwarunkowania procesów gospodarczych oraz identyfikacja czynników kreujących zarówno szanse rozwojowe, jak i źródła zagrożeń dla przedsiębiorstw rodzinnych funkcjonujących w globalnej rzeczywistości.

25.04.18