Komunikat Rektora SAN z 15.10.2020 w sprawie wprowadzenia kształcenia on-line

W związku ze zmianami wprowadzonymi w Polsce w dniu 15.10.2020, pogarszającą się sytuacją epidemiczną, wprowadzeniem związanych z tym obostrzeń sanitarnych oraz systematycznie zwiększającą się ilością zakażeń wirusem SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie studentów oraz pracowników Uczelni, wszystkie zajęcia dydaktyczne, laboratoryjne, ćwiczeniowe i projektowe dla studentów studiów stacjonarnych i studiów niestacjonarnych w dniach od 17 października 2020 r. do odwołania będą w pełni realizowane z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość.

15.10.20
Dyplom doktorski dla dra Grzegorza Mazurkiewicza

W poniedziałek 12 października 2020 roku w Społecznej Akademii Nauk miała miejsce kameralna uroczystość wręczenia dyplomu doktorskiego p. Grzegorzowi Mazurkiewiczowi. W dniu 10.09.2020 po 4 latach przygotowań obronił w Społecznej Akademii Nauk (z wyróżnieniem Rektora) pracę doktorską pt.: "TRANSPORT A KOHERENCJA PRZEDSIĘBIORSTW WSPÓŁTWORZĄCYCH GLOBALNE ŁAŃCUCHY DOSTAW".

13.10.20
szczegóły
Obostrzenia od 12.10.2020 roku na Uczelni

Szanowni Państwo, w związku z wejściem w dniu 10 października 2020 roku nowych obostrzeń funkcjonowania w przestrzeni publicznej, informujemy, że od dnia 12 października 2020 roku w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 9 będą przyjmowani tylko Studenci, którzy dokonają rezerwacji  przez zdalny system kolejkowy Bookings.

12.10.20
Czasopismo SAN na liście filadelfijskiej

Miło nam poinformować, że czasopismo: Journal of Artificial Intelligence and Soft Computing Research, wydawane przez Polskie Towarzystwo Sieci Neuronowych i Społeczną Akademię Nauk, którego redaktorem naczelnym jest prof. dr hab. inż. Leszek Rutkowski, przeszło proces oceny Institute for Scientific Information i obecnie jest w pełni na liście filadelfijskiej

09.10.20
Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Szanowni Państwo,

J. M. Rektor i Senat Społecznej Akademii Nauk mają zaszczyt zaprosić na uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021, która odbędzie się 1 października 2020 r.

25.09.20
Jak funkcjonujemy w czasie pandemii? Rok akademicki 2020/2021

Pandemia COVID-19 wywarła istotny wpływ na rzeczywistość akademicką wprowadzając szereg restrykcji, do których nasza uczelnia musiała dostosować się. Utrzymujący się reżim epidemiczny oraz poczucie odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo studentów, wykładowców i wszystkich pracowników skłoniło władze uczelni do modyfikacji formuły kształcenia i pracy w nowym roku akademickim 2020/2021.

23.09.20
Międzynarodowa konferencja pt. „Kompetencje cyfrowe nauczyciela XXI wieku”

Serdecznie zapraszamy do udziału w BEZPŁATNEJ międzynarodowej konferencji pt. „Kompetencje cyfrowe nauczyciela XXI wieku” połączonej z warsztatami. Event odbędzie się 22 września 2020 r. w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi w formie on-line. Konferencja i warsztaty zostaną poprowadzone w języku angielskim.

16.09.20
Międzynarodowa konferencja „Wielojęzyczność w XXI wieku - promowanie dziedzictwa językowego i kulturowego Europy wśród rodzin wielokulturowych”

Serdecznie zapraszamy do udziału w BEZPŁATNEJ międzynarodowej konferencji pt. „Wielojęzyczność w XXI wieku - promowanie dziedzictwa językowego i kulturowego Europy wśród rodzin wielokulturowych” połączonej z warsztatami. Konferencja odbędzie się 21 września 2020 r. w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi w formie on-line. Szkolenia zostaną poprowadzone w języku angielskim.

11.09.20