Zapraszamy do udziału w XVI edycji Konkursu „Otwarte Drzwi”

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił XVI edycję Konkursu „Otwarte Drzwi” na najlepsze prace magisterskie i doktorskie poświęcone problematyce niepełnosprawności w aspekcie: zdrowotnym, zawodowym lub społecznym.

02.07.19
szczegóły
Nowoczesne metody planowania kariery - konferencja i warsztaty poświęcone innowacyjnym materiałom edukacyjnym wypracowanym na forum międzynarodowym

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach połączonych z konferencją, pt. "Nowoczesne metody planowania kariery." Konferencja na temat nowoczesnych metod planowania kariery dla doradców zawodowych, specjalistów ds. HR, nauczycieli, pedagogów odbędzie się 27 sierpnia 2019 r. w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

03.06.19
Godziny rektorskie - Inauguracja Juwenaliów w Łodzi

Drodzy Studenci, informujemy, iż decyzją Rektora SAN, w czwartek 16 maja br., ze względu na Inaugurację Juwenaliów 2019, zostały ogłoszone godziny rektorskie od 13:30. Wszystkich studentów zapraszamy do udziału w Pochodzie Studentów. Życzymy miłej zabawy.

14.05.19
Kampania „Nie hejtuj mnie i nie wykluczaj!”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Łódzkim Forum Przeciwko Mowie Nienawiści, Przemocy i Wykluczeniu pod hasłem „NIE HEJTUJ MNIE I NIE WYKLUCZAJ!”, które odbędzie się w dniu 27 maja 2019 r. w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi przy ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 86.

13.05.19