Nowoczesne metody planowania kariery - konferencja i warsztaty poświęcone innowacyjnym materiałom edukacyjnym wypracowanym na forum międzynarodowym

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach połączonych z konferencją, pt. "Nowoczesne metody planowania kariery." Konferencja na temat nowoczesnych metod planowania kariery dla doradców zawodowych, specjalistów ds. HR, nauczycieli, pedagogów odbędzie się 27 sierpnia 2019 r. w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

03.06.19
szczegóły
Godziny rektorskie - Inauguracja Juwenaliów w Łodzi

Drodzy Studenci, informujemy, iż decyzją Rektora SAN, w czwartek 16 maja br., ze względu na Inaugurację Juwenaliów 2019, zostały ogłoszone godziny rektorskie od 13:30. Wszystkich studentów zapraszamy do udziału w Pochodzie Studentów. Życzymy miłej zabawy.

14.05.19
Kampania „Nie hejtuj mnie i nie wykluczaj!”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Łódzkim Forum Przeciwko Mowie Nienawiści, Przemocy i Wykluczeniu pod hasłem „NIE HEJTUJ MNIE I NIE WYKLUCZAJ!”, które odbędzie się w dniu 27 maja 2019 r. w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi przy ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 86.

13.05.19
Aktywne Dni Otwarte - Grafika Projektowa i Multimedia

Aktywne Dni Otwarte to pierwsze, nietypowe spotkanie z kandydatami na kierunek Grafika: Grafika Projektowa i Multimedia. Dzień Otwarty odbędzie się w kampusie Społecznej Akademii Nauk w Łodzi przy ul. Tokarzewskiego 2 w dniu 25 maja 2019 roku (sobota) o godzinie 10:00.

10.05.19
Dzień Otwarty SAN

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, który odbędzie się dnia 26 czerwca (środa) w godz. 17:00 - 19:00.

10.05.19