Spotkania z Informatyką - darmowe warsztaty dla licealistów

Zastanawiasz się, czy roboty zastąpią ludzi? A może chcesz dowiedzieć się, czym jest robotyka i co ma wspólnego z przemysłem? Weź udział i posłuchaj opowieści z przestrzeni Internetu podczas darmowego warsztatu, który prowadzi Arkadiusz Adamczak z firmy Zap-Robotyka Sp. z o.o.

14.06.21
#ROG4Creator | konkurs dla studentów

Zamilska i RAU ambasadorami akcji #ROG4Creators. Inspirują młodych i kreatywnych.

Ruszyła kampania #ROG4Creators. W akcji marki ASUS Republic of Gamers do wygrania jest wysokiej klasy laptop do gamingu i pracy, m.in. produkcji muzyki, ale także indywidualne kursy oraz szkolenia.

09.06.21
Zmiana adresu mailowego | Erasmus+

Informujemy, że zmienił się adres mailowy, uczelnianego koordynatora projektu Erasmus+! W sprawach związanych z wyjazdami i przyjazdami studentów oraz wykładowców w ramach programu Erasmus+ prosimy o kontakt pod adresem mailowym erasmus@san.edu.pl
07.06.21
Plener malarski dla Studentów SAN | Grafika

Drodzy Studenci,

plener malarski 2021 jest obowiązkowy dla wszystkich studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I roku Grafiki, zarówno dla profilu: Grafika Komputerowa, jak i Grafika Projektowa.

01.06.21
Społeczna Akademia Nauk – otwiera Akcelerator start-up’ów

Kierując się hasłem: "Lider kształcenia praktycznego" Społeczna Akademia Nauk uruchomiła Akcelerator start-up’ów. Działalność Akceleratora skierowana będzie do studentów i absolwentów wszystkich kierunków studiów prowadzonych w Społecznej Akademii Nauk i pozwoli na zrealizowane w praktyce biznesowych pomysłów.

25.05.21
Trzecia Misja Społecznej Akademii Nauk

Społeczna Akademia Nauk oraz Stowarzyszenie Oświatowe "Edukator" zapraszają do udziału w zajęciach dedykowanych dla osób powyżej 50-ego roku życia w ramach projektu: „III Misja Społecznej Akademii Nauk”. Projekt Trzecia Misja Społecznej Akademii Nauk współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

15.05.20