Wygląd dźwignią przekazu

Koło naukowe przy Społecznej Akademii Nauk w Łodzi sprawdzało, jak jesteśmy postrzegani w zależności od tego jak wyglądamy.

29.07.20
szczegóły
Spotkanie z Kosmetologią

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z mgr Alicją Szymańską - Paszczuk i Pauliną Szydłowską - studentką I roku II stopnia Kosmetologii, dnia 29.07.2020 o godz. 17:00 na kanale YOUTUBE.

20.07.20
SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI

Trwa rekrutacja do wolontariatu Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. To Ty możesz być wsparciem dzieci, które doświadczają porażek w szkole. Zostań Wolontariuszem i odmieniaj historie dzieci w potrzebie.

20.07.20
Spotkanie online z Socjokryminologią

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie online z kandydatami na kierunek Socjokryminologia. Transmisja na żywo odbędzie się 14 lipca o godz. 17:00 na kanale YouTube.

02.07.20
Kurs języka polskiego „POLSKI NA STUDIA 2020”

Cudzoziemców rozpoczynających naukę w SAN zapraszamy na intensywny kurs języka polskiego „Polski na studia”, przygotowujący do studiowania w języku polskim. Przedłużamy promocję do 15 lipca, teraz zapłacisz 600 zł zamiast 1200 zł.

21.04.20
Co się kręci w SAN? Sprawdź!

Przegapiłeś Dzień otwarty w SAN? Nic się nie stało, cały czas masz szansę obejrzeć go w sieci na naszym kanale na YouTube.

10.06.20
Dzień Otwarty P@O SAN - studia przez Internet

Weź udział w Dniu Otwartym Polskiej Akademii Otwartej. Podczas wydarzenia nasi pracownicy szczegółowo omówią, jak rozpocząć naukę w SAN oraz odpowiedzą na pytania uczestników.

29.06.20
Dni Przedsiębiorczości i Kariery 2020

Zapraszamy na cykl wykładów w ramach Dni Przedsiębiorczości i Kariery. Wydarzenie od kilku lat jest organizowane przez Społeczną Akademię Nauk. W tym roku wszystkie spotkania odbędą się za pośrednictwem platformy MS Teams.

14.05.20