2. edycja Łódzkich Dni Informatyki

Już po raz drugi odbędą się Łódzkie Dni Informatyki, wydarzenie skierowane do uczniów, studentów i osób zainteresowanych technologiami oraz informatyką.

19.11.18
IX Konferencja Naukowa „Firmy Rodzinne”

Zapraszamy do udziału w IX Konferencji Naukowej „Firmy Rodzinne”. Zamysłem tegorocznej konferencji jest zwrócenie uwagi na wieloaspektowe uwarunkowania procesów gospodarczych oraz identyfikacja czynników kreujących zarówno szanse rozwojowe jak i źródła zagrożeń dla przedsiębiorstw rodzinnych funkcjonujących w globalnej rzeczywistości.

19.11.18
Wirtualna rzeczywistość w sporcie

Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich typów szkół na modelowe zajęcia edukacyjne z Wirtualnej Rzeczywistości w Sporcie.

14.11.18
12 listopada dniem wolnym od zajęć

12 listopada 2018 r. Świętem Narodowym i dniem wolnym od zajęć i pracy z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Tego dnia Społeczna Akademia Nauk będzie zamknięta.

09.11.18
Zapraszamy do wolontariatu podczas Impact fintech’18

Zapraszamy do wolontariatu podczas Impact fintech’18 – największego w Polsce wydarzenia poświęconego innowacjom w branży finansowej i przyszłości bankowości. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2018 w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź.

30.10.18
Wystawa dyplomów licencjackich z kierunku Grafika

Od 18 października do 14 listopada br. w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi przy ul. Zachodniej 54/56, można zobaczyć prace dyplomowe studentów Społecznej Akademii Nauk z kierunku Grafika.
22.10.18
XI edycja programu stypendialnego Młodzi w Łodzi

Społeczna Akademia Nauk bierze udział w Programie Stypendialnym Młodzi w Łodzi, finansując kurs języka japońskiego. Najlepsi studenci wybranych przez pracodawców kierunków łódzkich uczelni mogą ubiegać się o przyznanie jednego ze stypendiów fundowanych przez łódzkie firmy – Partnerów programu Młodzi w Łodzi. Studenci mogą też ubiegać się o zwrot kosztów zakwaterowania w domu studenckim bądź udział w bezpłatnych kursach językowych.

22.10.18