Legitymacje studenckie nadal ważne!

Przypominamy, iż rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 16 października 2020 r. wprowadzono czasowe ograniczenie funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Od momentu zniesienia tego ograniczenia, zgodnie z art. 51b ust. 4 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce legitymacje studenckie pozostaną ważne przez 60 dni.

08.04.21
Zarządzenie Rektora w sprawie organizacji kształcenia w semestrze letnim 2020/2021

Rektor Społecznej Akademii Nauk wprowadza zarządzenie w sprawie organizacji kształcenia w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021. Od dnia 10 kwietnia do 30 września 2021 r. zajęcia ze studentami studiów stacjonarnych i niestacjonarnych ze względu na sytuacje epidemiologiczną odbywają się zdalnie na platformie Microsoft Teams.

09.04.21
Życzenia wielkanocne

W imieniu Rektora oraz Senatu Społecznej Akademii Nauk składamy wszystkim Studentom, Przyjaciołom i Pracownikom najserdeczniejsze życzenia, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

01.04.21
Nominacje profesorskie SAN

Podczas obrad Senatu Społecznej Akademii Nauk w dniu 26 marca zostały nadane nominacje profesorskie SAN dla trzech wykładowców naszej Uczelni.
30.03.21
Bezpłatne kursy maturalne w SAN

To już ostatnia prosta przed maturą! Jeśli chcesz odświeżyć lub uzupełnić swoją wiedzę zdobytą w szkole oraz podsumować własne umiejętności, zapisz się na bezpłatne kursy maturalne.

15.03.21
Praktyki dla studentów i absolwentów - ERASMUS+

Pojawiły się kolejne, bardzo ciekawe oferty praktyk dla studentów SAN w ramach programu Erasmus+, dzięki którym macie szansę zdobyć cenne doświadczenie w zagranicznej firmie i otrzymać atrakcyjne stypendium w wysokości do 620 Euro/miesiąc!

05.03.21
IV edycja Legii Akademickiej - przystąp do programu!

Rusza IV edycja Legii Akademickiej na rok akademicki 2021/2022, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału. Spotkanie organizacyjne zorganizowane przez Instytut Bezpieczeństwa Narodowego SAN i Wojewódzki Sztab Wojskowy w Łodzi odbędzie się 16 lutego 2021 r. o godz. 18.00 na uczelnianych TEAMS.

04.02.21
Study loading - przetestuj studia w wersji demo w SAN!

Jaki kierunek studiów wybrać? Jak wyglądają zajęcia na Uczelni? Jak to jest być studentem? Wybór ścieżki edukacyjnej nie jest prosty i może przysporzyć wielu trudności. A nad wyborem właściwego kierunku studiów warto zastanowić się już w trakcie nauki w szkole średniej.

24.02.21
Kursy językowe dla Cudzoziemców

Chcesz studiować po polsku, ale nie znasz języka? To nie problem. Specjalnie dla kandydatów na studia przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów języka polskiego.

19.02.21