Akademickie dyskusje z dyStANsem: Kształcenie zdalne - czy to jest nasza przyszłość?

Zapraszamy do obejrzenia akademickiej dyskusji z dyStANsem, którą poprowadzi dr Grzegorz Mnich. Spotkanie będzie dotyczyło tematyki kształcenia zdalnego w obecnych czasach pandemicznych. Podczas wydarzenia wykładowcy Społecznej Akademii Nauk odpowiedzą na pytania nurtujące nie tylko studentów, ale i całe społeczeństwo akademickie.

Problematyka:

• Czy nauczanie przez MS TEAMS to znak czasu, czy po prostu wygoda?
  • Czy to kwestia przyzwyczajenia, czy obecnie potrafimy dostrzec wiele plusów nauczania zdalnego?
  • Jaki wpływ na rozwój zawodowy może mieć możliwość pracy zdalnej?
  • Czy podczas spotkań na MS Teams tracimy czy oszczędzamy czas?
  • Czy wykłady online to rozwiązanie przyszłości? Czy powrócimy do wykładów w murach Uczelni?

Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań udzieli prof. dr hab. Łukasz Sułkowski. Premiera transmisji zaplanowana jest na 13.03.2021, o godz. 9:00. Życzymy miłego seansu i zachęcamy do dalszej dyskusji w temacie na naszym fanpage'u: Społeczna Akademia Nauk | Facebook.

prof. dr hab. Łukasz Sułkowski - prorektor ds. badań naukowych i internacjonalizacji w Społecznej Akademii Nauk, prezes PCG Polska, kierownik Katedry w Instytucie Spraw Publicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

dr Grzegorz Mnich – dziennikarz grupy radiowej ESKA, opiekun i wykładowca na kierunku Dziennikarstwo i Nowe Media w Społecznej Akademii Nauk.

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na portalu YouTube: Społeczna Akademia Nauk - YouTube i uczestniczenia w pozostałych wydarzeniach.

Wydarzenia zaplanowane:

Ścieżki kariery - spotkania studenckie. Projekt realizowany przez studentów Społecznej Akademii Nauk. Prelegenci dzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz historią jak osiągnęli sukces zawodowy. Celem przedsięwzięcia jest zgłębianie wiedzy na temat przedsiębiorczości oraz motywowanie do zakładania własnych biznesów. Podczas spotkań uczestnicy mają szansę poznać się  osobiście, przedstawić swoje pomysły lub złapać pierwsze kontakty biznesowe. W najbliższym wywiadzie wystąpi pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi - p. Adam Pustelnik.